Ustawione mecze. Jak grać, by wygrywać?

Chociaż głośno i oficjalnie nikt nam tego nie powie – ustawione mecze zdarzają się cały czas. Jak grać na nie, by wygrywać?

Ustawione mecze. Jak grać, by wygrywać?
Ustawione mecze. Jak grać, by wygrywać?

Ustawione mecz – fixy i insidery

Gracze często interesują się tym, jakie są ustawione mecze na dziś, które kluby się ze sobą „przyjaźnią” albo czy przypadkiem w ostatnim sezonie jakaś drużyna nie oddała punktów innej, by uratować ją przed spadkiem. Oficjele takim przypadkom na pewno zaprzeczą, ale nie ma co ukrywać, że one istnieją i mają się dobrze.

Obstawianie ustawionych meczów nie jest proste, ponieważ trudno znaleźć informacje na ich temat. Czasem piszą coś na forach, czasem na różnego rodzaju blogach, ale tak naprawdę nikt wszystkiego nie wie na sto procent i nie może nas zapewnić, że ma sprawdzone źródło swoich newsów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacherzy też nie są głupi i mają świadomość tego, że w piłce nożnej czy innych sportach zdarzają się różne sytuacje i nie wszyscy zawodnicy są uczciwi. Co ciekawe, często pierwsi od kibiców wiedzą o tego typu rzeczach i wycofują ze swojej oferty niektóre zakłady.

Warto śledzić statystyki, historie meczów pomiędzy drużynami czy zawodnikami i próbować dojść do jakichś osobistych wniosków. Dobrym pomysłem jest też prześledzenie tabel poszczególnych lig. Może ktoś walczy o utrzymanie z klubem grającym o przysłowiową pietruszkę? Cóż, takie sytuacje to po prostu cud, miód dla typerów. Typerzy zdają sobie sprawę, iż to właśnie dzięki takim meczom można zarobić najwięcej! Oczywiście, jeśli doskonale się wie, co się robi! :)


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button