Typy z piłki nożnej na dzień 15 lipca. Spotkania w ramach Ligi Konferencji.

Na czwartek do zaproponowania mam cztery pojedynki z piłki nożnej w ramach Ligi Konferencji Europy. W spotkaniach bezpośrednich zmierzą się: Santa Coloma kontra Mons Calpe, Runavik – Honka, Puskas Academy – Inter Turku oraz Bohemians – Stjarnan.

Obstawianie Węgry - Portugalia. Typy Euro 2020 na 15 czerwca (wtorek)

Santa Coloma – Mons Calpe

Pierwszym pojedynkiem jaki opiszę w ramach nowej propozycji UEFY tj. Ligi Konferencji Europy będzie rewanżowe starcie pomiędzy Santa Coloma a Mons Calpe. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 18:30 i zostanie rozegrane na Estadi Nacional. Sędzia głównym, który poprowadzi te zawody będzie Scepanovic.

Santa Coloma to ekipa, która na co dzień występuje w lidze Andorskiej. W ubiegłym sezonie zespół w tabeli zdobył trzecie miejsce. W składzie gospodarzy w głównej mierze występują zawodnicy z Hiszpanii ( jest ich aż 9). W pierwszym meczu w wyjściowym składzie miejsce dla piłkarza z Andory widniało tylko jedno.

Z drugiej strony mamy Mons Calpe – zespół pochodzący z Gibraltaru. W tej drużynie w pierwszym meczu mieliśmy czterech rodzimych piłkarzy a pozostała część to w głównej mierze zawodnicy z Argentyny i Brazylii.

Obie ekipy spotkały się tydzień temu i spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Od początku do końca stroną przeważającą byli zawodnicy z Andory, którzy stworzyli sobie aż szesnaście sytuacji bramkowych z czego oddali czternaście strzałów w tym osiem celnych. Mons natomiast stworzył sobie o połowę mniej sytuacji i na bramkę rywali strzelał siedem razy w tym cztery celnie.

W każdym aspekcie Santa Coloma przeważała i moim zdaniem grając w meczu wyjazdowym wywieźli dobry wynik. Teraz przed spotkaniem rewanżowym sa według mnie faworytami tej batalii a grając na własnym boisku nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywali.

Santa Coloma – Mons Calpe Typ: 1 Kurs: 1.51 Bukmacher: Etoto

Runavik – Honka

Kolejnym pojedynkiem w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Runavik a Honka. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 19:00 i zostanie rozegrane na Stadionie Toftir. Sędzia głównym, który poprowadzi ten pojedynek będzie Owen z Walii. Faworytami w tej konfrontacji są według mnie gospodarze.

Runavik to zespół pochodzący z Wysp Owczych. W ubiegłym sezonie zespół grając w rodzimej lidze wywalczył czwarte miejsce. W tej pierwszej rundzie kwalifikacyjnej los przydzielił ich do Fińskiej Honka. W składzie gospodarzy jest tylko dwóch obcokrajowców z Danii. Pozostałą część zawodników to piłkarze z własnego kraju.

Z drugiej strony mamy Honka – zespół z Finlandii, który w rozpoczętym już nowym sezonie po jedenastu spotkaniach zajmuje dopiero ósme miejsce. W wyjściowej jedenastce gości jest pięciu Finów a pozostała część zawodników to obcokrajowcy.

Pierwszy pojedynek obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem. Po statystykach łatwo można wywnioskować, że to drużyna z Finlandii atakowała co nie miara bramkę rywali jednakże słaba dyspozycja piłkarzy pod kątem skuteczności zaowocowała bezbramkowy remis. Honka stworzyła sobie aż trzynaście sytuacji bramkowych a rywale tylko trzy. W strzałach na bramkę rywali było 10-2. Rywale z Runavik nie potrafili oddać ani jednego strzału celnego.

W każdym aspekcie Honka wyglądała lepiej lecz zabrakło skuteczności. Teraz przed piłkarzami z Finlandii mecz wyjazdowy ale nie będzie to Stadion na którym na co dzień grają piłkarze z Wysp Owczych. Spodziewam się tutaj wygranej Honka ponieważ na papierze i po tym co było widać w pierwszym spotkaniu są o dwie półki wyżej od rywali.

Runavik – Honka Typ: 2 Kurs: 1.90 Bukmacher: Lvbet

Puskas Academy – Inter Turku

Trzecim pojedynkiem w ramach Ligi Konferencji Europy będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Puskas Academy a Inter Turku. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 20:00 i zostanie rozegrane na Stadionie pancho Arena. Sędzią głównym, który poprowadzi te zawody będzie Tzilos z Grecji.

Puskas Academy to drużyna grająca na co dzień w lidze węgierskiej. W ubiegłym sezonie zajęli w pełni zasłużenie drugie miejsce z dala od Ferencvaros. W spotkaniach przedsezonowych wyglądali znakomicie wygrywając wszystkie swoje sparingi. W ich składzie wyjściowym pięciu Węgrów a pozostała część to obcokrajowcy.

Z drugiej strony mamy Inter Turku – zespół pochodzący z Finlandii, który w tym nowo rozpoczętym sezonie zajmuje trzecie miejsce. Goście w wyjściowej jedenastce mają zaledwie trzech obcokrajowców a pozostała część zawodników wywodzi się z rodzimej ligi.

Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się remisem 1-1 i to w starciu rewanżowym Węgrzy będą faworytami. Liga Węgierska jest znacznie mocniejsza od Fińskiej a pomiędzy tymi zespołami różnica jest spora co pokazał chociażby ich pierwszy mecz. W meczu, który odbył się tydzień temu to zawodnicy z Puskas Academy byli stroną przeważającą. Węgrzy stworzyli sobie dziesięć sytuacji bramkowych a Finowie siedem. W strzałach na bramkę rywali było 10 do 6 także dla gości.

Teraz mecz rozgrywany będzie na Węgrzech co jest sporą zaletą gospodarzy. Nie wyobrażam, sobie innego rezultatu niżeli ich wygrana.

Puskas Academy – Inter Turku Typ: 1 Kurs: 1.61 Bukmacher: Etoto

Bohemians – Stjarnan

Ostatnim pojedynkiem w ramach Ligi Konferencji Europy będzie bezpośrednie starcie pomiędzy Bohemians a Stjarnan. Rozpoczęcie pojedynku zaplanowane jest na godzinę 20:45 i zostanie on rozegrany na Aviva Stadium w Dublinie. Sędzią głównym, który poprowadzi ten pojedynek będzie Barcelo z Gibraltaru.

Bohemians to drużyna, która pochodzi z Irlandii. W trwającej tam, lidze po dziewiętnastu kolejkach dzisiejsi gospodarze zajmują piąte miejsce. W ich składzie oprócz dwóch Szkotów klub stawia zdecydowanie na piłkarzy z własnego państwa.

Z drugiej strony mamy Stjarnan – elkipe, która na co dzień grywa w Islandii. W trwającej już tam od dwunastu kolejek lidze Stjarnan zajmuje dopiero dziewiątą lokatę na dwanaście możliwych. Ich dyspozycja od początku sezonu jest bardzo zła.

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1-1. Jednakże po statystykach łatwo można zaobserwować, że to wówczas goście byli stroną przeważającą. Grając przez 90 minut piłkarze z Irlandii stworzyli sobie dwanaście sytuacji bramkowych a Stjarnan tylko pięć. W strzałach na bramkę rywali było 10-4 również na korzyść Bohemians.

W tym spotkaniu rewanżowym widzę zdecydowanego faworyta w ekipie gospodarzy, którzy grając na własnym boisku powinni łatwo przejechać się po przyjezdnych.

Bohemians – Stjarnan Typ: 1 Kurs: 1.56 Bukmacher: Etoto

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button