Typy z Eliminacji do MŚ w piłce nożnej. Spotkania: Polska – San Marino i Szwajcaria – Włochy.

Na niedzielę z eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej do zaproponowania mam dwa pojedynki. Pierwszy z nich to bezpośrednie starcie pomiędzy Szwajcarią a Włochami oraz mecz naszej kadry z amatorskim San Marino. Obydwa pojedynki można będzie zobaczyć w telewizji ( Polsat sport premium i TVP).

Szwajcaria – Włochy

Pierwszy mecz to pojedynek Szwajcarii z Włochami, który zaplanowany jest na niedzielę na godzinę 20:45. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie ST. jakob – Park w Szwajcarii. Sędzią głównym, który poprowadzi te zawody będzie arbiter z Hiszpanii Del Cerro.

Obie ekipy los przydzielił do grupy „C”, gdzie oprócz nich znajdują się jeszcze takie drużyny jak: Irlandia Północna, Bułgaria i Litwa. Włosi aktualnie zdołali rozegrać już cztery spotkania i aktualnie znajdują się na samym szczycie tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. Jedyny remis jaki zanotowali do tej pory był w pojedynku przeciwko Bułgarii (1-1).

Dzisiejsi gospodarze po dwóch spotkaniach znajdują się na drugiej lokacie z kompletem punktów. Podopieczni Yakin zwyciężyli nad Bułgarami i Litwą.

Obie ekipy mają w swoich szeregach ofensywnych zawodników i styl jakim grają te dwie drużyny pozwala nam oczekiwać minimum trzech bramek. Ostatni raz obie ekipy spotkały się w czerwcu tego roku, gdzie po znakomitym występie Włosi ograli Szwajcarów 3-0.

W niedzielę spodziewam się otwartego futbolu głównie ze strony Hiszpanów, którzy grając u siebie są w stanie powalczyć z każdą drużyną.

Szwajcaria – Włochy Typ: Over 2 ( azjan) Kurs: 1.64 Bukmacher: Fortuna

Polska – San Marino

Drugim pojedynkiem będzie bezpośrednie starcie pomiędzy San Marino a Polską. Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:45 i zostanie rozegrany na Stadionie San Marino. Sędzią głównym, który poprowadzi te zawody będzie Gestranius ( arbiter z Finlandii).

Obie ekipy los przydzielił do grupy ” I”, gdzie oprócz nich znajdują się jeszcze takie zespoły jak: Anglia, Węgry, Albania i Andora. Polska póki co na swoim koncie ma dwa zwycięstwa jeden remis i jedną porażkę co w konsekwencji stawia ich na drugim miejscu tuż za Anglią. W ostatniej kolejce przeciwko Albanii podopieczni Sousa dali prawdziwy popis bramkowy rozgramiając gości aż 4-1.

Z drugiej strony mamy do czynienia z amatorskim San Marino, które od początku swojego istnienia w światowym futbolu dostaje ” manto” od każdego. Innymi słowy jest to znakomity rywal na podniesienie morali, na strzelanie kilku bądź nawet kilkunastu bramek i eksperymenty taktyczne.

Po tym co zobaczyłem spodziewam się drugiego z rzędu festiwalu bramek w wykonaniu naszej reprezentacji i pewnego zwycięstwa. Handicap jaki tutaj proponują to -4,5.

Polska – San Marino Typ: 2 ( -4,5 AH) Kurs: 1.56 Bukmacher: Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button