Typy na Belgia – Polska. Bukmacherzy dużo płacą za wygraną Biało-Czerwonych!

Belgia – Polska to drugie starcie naszej kadry w tej edycji Ligi Narodów. Bukmacherzy nie wierzą w Biało-Czerwonych. Za zwycięstwo piłkarzy trenera Michniewicza można sporo zarobić. Ile dokładnie i gdzie?

Typy na Belgia - Polska. Bukmacherzy dużo płacą za wygraną Biało-Czerwonych!
Typy na Belgia – Polska. Bukmacherzy dużo płacą za wygraną Biało-Czerwonych!

Belgia – Polska. Bukmacherzy nie wierzą w sukces kadry Michniewicza

Statystyki historyczne dają nam sporo spore nadzieje. Polacy częściej wygrywali, niż przegrywali z Belgami, ale ten bilans może się wyrównać właśnie 8 czerwca. Na naszą niekorzyść z pewnością działa aktualny ranking FIFA, w którym Biało-Czerwoni są zdecydowanie niżej od aktualnego wicelidera.

Liga Narodów UEFA nie przez wszystkie drużyny traktowana jest poważnie, a mecze rozgrywane po bardzo męczącym sezonie sprawiają, że nawet najwięksi faworyci zaliczają mniejsze bądź większe wpadki. Belgowie zdają się jednak do tych rozgrywek podchodzić nad wyraz poważnie i nie chcą słyszeć o przegrywaniu. Jedno jest pewne – na mecz Belgia – Polska kursy bukmacherów jasno wskazują na to, że to gospodarze są kandydatami do odniesienia zwycięstwa.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Spotkanie Belgia – Polska zaplanowano na 8 czerwca na godzinę 20.45. Do tego czasu skorzystać można z wielu okazji specjalnych przygotowanych na ten pojedynek. Popularny wśród graczy jest chociażby bonus oferujący kurs 50.0 na gole Polaków. Przy stawce 5 złotych do zdobycia jest nieprawdopodobne 220 zł!

Belgia – Polska. Kursy bukmacherskie na mecz. Kto i ile daje zarobić?

Reprezentacja Polski była faworytem w meczu z Walią, ale już nie jest w spotkaniu wyjazdowym z Belgią. Mimo wszystko, nie brakuje tych, którzy wierzą w Biało-Czerwonych. Mają ku temu powody, ponieważ w środę może się okazać, że zaledwie jedna bramka zadecyduje o zwycięstwie. Jakby tego było mało, na wygranej naszej kadry można sporo zyskać, a nie jest taki scenariusz wcale wykluczony, więc wiele osób decyduje się na niego w kuponie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są na mecz Belgia – Polska kursy? Nie będzie niespodzianką, że mniej można zyskać w przypadku wygranej gospodarzy. Kurs na nich to średnio 1.69. Daje to w praktyce 148 zł do wygrania przy stawce 100 zł w kuponie pojedynczym. Jeżeli tyle samo postawi się na remis, będzie można wygrać 338 zł. Przy wygranej Biało-Czerwonych to już aż 440 zł do zarobienia!

Aktualne kursy na mecz Belgia – Polska przedstawia się następująco:

  • wygrana Belgii – kurs 1.69
  • remis – kurs 3.85
  • wygrana Polski – kurs 5.00

Różnice kursowe są naprawdę spore. Widać wyraźnie, że jakikolwiek rezultat poza zwycięstwem gospodarzy będzie traktowany jako swoista niespodzianka. Oczywiście, aktualne notowania cały czas się zmieniają. Warto odwiedzać popularne, ale też i jeszcze nieco mniej oblegane serwisy jak chociażby BetCris Polska, by wyłapywać możliwie najwyższe kursy na swoich faworytów.

Typy na Belgia – Polska. Jak obstawia się ten mecz?

Zespół Belgii dla typerów faworytem. Gra na niego aż 70% wszystkich obstawiających najbliższe spotkanie z udziałem Biało-Czerwonych. Jak nietrudno policzyć, pozostaje całkiem spore grono tych, którzy wierzą w inne rozstrzygnięcie. To dobry znak, bo kiedy typerzy są niepewni, może to zapowiadać ciekawe widowisko.

Zakłady bukmacherskie online
Zakłady bukmacherskie online

W dniu powstawania tego materiału na wygraną Polski grało 25% stawiających środowy mecz z Belgią. 5% wybierało remis, który w Lidze Narodów jak najbardziej jest możliwy – nie ma tutaj dogrywki ani rzutów karnych.

Gdzie znaleźć można najwyższe kursy na opisywane spotkanie? Na ten moment prezentuje się to następująco:

NA stronie internetowej bukmachera STS można obecnie skorzystać z premii pozwalającej na bezpieczne typowanie Belgia – Polska. Zwrot do przyznania w razie niepowodzenia to nawet 100 zł.

Przypominamy, że osoby, które dopiero rejestrują się w STS mogą skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego STS, który brzmi „BETONLINE„. W pakiecie na start otrzymać można nawet 1500 zł od trzech pierwszych wpłat oraz 100 zł jako zakład bez ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 67

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button