Typowanie Ekstraklasy z bonusem aż 50.000 zł w Betfan!

Obstawiając zakłady na lidera Ekstraklasy, można u bukmachera Betfan stanąć przed szansą wygrania 50.000 złotych. Pokazujemy dokładnie, na czym polega promocja o nazwie „Królowie lata Ekstraklasy”.

Typowanie Ekstraklasy z bonusem aż 50.000 zł w Betfan!
Typowanie Ekstraklasy z bonusem aż 50.000 zł w Betfan!

Freebet na inaugurację Ekstraklasy 2022/23

W dniu 15 lipca startuje nowy sezon Ekstraklasy. Na stronie legalnego bukmachera Betfan przygotowano ofertę specjalną, w ramach której można stanąć przed szansą wygrania nawet 50.000 złotych w postaci freebetu. Zadanie gracza w tym przypadku nie jest skomplikowane w teorii, ale w praktyce może okazać się ciężkim wyzwaniem.

Oferta specjalna „Królowie lata Ekstraklasy” to dla każdego typera szansa na to, by wygrać dodatkowe pieniądze na obstawianie. W tym celu wystarczy jedynie prawidłowo wytypować to, jaki zespół będzie liderem Ekstraklasy w dniu 1 września 2022. Rozstrzygnięcie nastąpi dość szybko, więc na bonus nie trzeba będzie długo czekać.

Królowie Ekstraklasy na Betfan.pl
Królowie Ekstraklasy na Betfan.pl

Dzięki freebetowi od Betfan można typować wszystko tak, jak się chce. Jeden gracz może w ramach oferty otrzymać maksymalnie pojedynczy bonus, a jego wartość zależy od tego, ile osób wykona zadanie typerskie. Czas na zagranie kuponu kwalifikacyjnego jest do 21 lipca do godziny 23.59.

Kto będzie liderem Ekstraklasy? Dla typerów przygotowano 50.000 zł nagrody!

Betfan to legalna firma bukmacherska, dlatego gra u niego jest bezpieczna. Każdy może sprawdzić się w typowaniu lidera nowego sezonu Ekstraklasy tuż po lecie i wygrać część z puli głównej wynoszącej aż 50.000 zł. Zasada jest taka: im mniej osób odgadnie lidera, tym lepiej dla tych, którym uda się to zrobić. Jeżeli lider będzie niespodzianką, być może ktoś zarobi nawet ponad 10.000 zł lub jeszcze więcej!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aby zagrać kupon kwalifikacyjny, należy wejść do odpowiedniej zakładki na www.Betfan.pl i wybrać jedną drużynę, na którą wystawiono kurs 1.15. Zakład promocyjny musi być SOLO, a stawka nie może być ani większa, ani mniejsza niż 18 zł.

  • Udaje się trafić typ na lidera Ekstraklasy? Do podziału 50.000 zł!
  • Zaskoczony tym, kto zajmuje pierwsze miejsce w tabeli? Może uda się następnym razem!

Obstawianie w Betfan ze zwrotem do 600 zł w razie przegranej!

Marka Betfan to nie bukmacher stacjonarny, a więc grać można u niego tylko i wyłącznie na stronie internetowej. Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada tu konta, utworzy je w mgnieniu oka. Na start przygotowano bonus cashback, dzięki któremu można zgarnąć do 600 zł w razie przegranej w pierwszym kuponie.

Posiadając konto, dostępne są dla nas wszystkie promocje w Betfan i wiele więcej. Dodatkowo przy drugiej wpłacie możemy liczyć na bonus 100% do kwoty 1000 zł.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 198

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button