Typowanie – czy jest bezpieczne i legalne?

Bukmacherka zawsze powinna stanowić jedynie element zabawy w naszym życiu. Nie należy stawiać jej na równi z pracą. Profesjonalni typerzy to jedynie odsetek społeczeństwa, a i oni nigdy nie będą wolni od porażek. Przegrane kupony to nieodłączny element obstawiania i im szybciej to sobie uświadomimy, tym będzie dla nas lepiej.

Czy typowanie jest legalne?

Na terenie naszego kraju można legalnie obstawiać zakłady u bukmacherów. Wystarczy spełnić kilka warunków. Po pierwsze gracz w momencie zawierania swojego zakładu musi być pełnoletni. Jest to warunek konieczny, aby zarejestrować konto u każdego legalnego bukmachera w Polsce. To z kolei stanowi drugi warunek, aby zgodnie z prawem zabawić się w obstawianie przez internet. Ostatnim warunkiem wymagającym spełnienia jest zaakceptowanie regulaminu danego bukmachera, co jednak zazwyczaj robimy automatycznie w trakcie rejestracji. 

Aktualnie na terenie Polski firmy chcące przyjmować zakłady bukmacherskie uzyskać muszą stosowne zezwolenie wydawane przez Ministerstwo Finansów. Wymusza to na firmach zamierzających uzyskać lub utrzymać miano „legalnego bukmachera” przestrzeganie ściśle określonych reguł. To z kolei wprowadza większy poziom bezpieczeństwa dla graczy, których ryzyko oszukania przez firmy bukmacherskie zniknęło niemal całkowicie. 

Co więcej, typowanie w Polsce jest nie tylko legalne, ale generuje dla Skarbu Państwa całkiem spore wpływy. Zapewne każdy zaprawiony już w boju typer zauważył, że stawki kuponów są zazwyczaj pomniejszane o 12%. Wynika to z tego, że bukmacherka obarczona jest podatkiem od gier o takiej właśnie wysokości. Bukmacherzy w ten sposób starają się zmniejszać swoje straty z powodu tego właśnie podatku. 

Jednakże nie należy przez to stawiać bukmacherów w złym świetle. Na ich obronę niech będzie fakt oferowania przez nich licznych bonusów zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Wiele ofert powitalnych cechują znajdujące się w ich składach zakłady bez ryzyka z wysoką stawką, freebety, czy bonusy od depozytu. Wszystko to nieco ułatwia graczom możliwość zarobku na tej rozrywce. W bukmacherce jednak żaden potencjalny zysk nie jest pewnym i tę prawdę warto mieć wyrytą w swojej głowie. Na portalu https://zawodtyper.pl/ możesz znaleźć listę najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Czy typowanie jest bezpieczne?

Bukmacherka stanowi swego rodzaju hazard. Już zestawienie tych dwóch słów w jednym zdaniu powinno wyostrzyć naszą uwagę na aspekt bezpieczeństwa w tej zabawie. Typowanie nie powinno być sposobem zarabiania na życie. Systematyczne wygrywanie zadowalających nas kwot na zakładach bukmacherskich jest niezwykle trudne i niemal niemożliwe do osiągnięcia bez niezliczonej ilości porażek po drodze. Bukmacherka zawsze stanowić powinna jedynie element rozrywki, dodatku do kibicowania i możliwość zarobku dodatkowych pieniędzy przy okazji. 

Bukmacherzy również przykładają swoją cegiełkę do walczenia z uzależnieniem od hazardu wprowadzając własne ograniczenia. Na stronach wielu firm przyjmujących zakłady bukmacherskie ustawić możemy limity odnośnie wpłacanych kwot, czasu dziennej aktywności i wiele innych.

Warunki odpowiedzialnego typowania

Zarówno wizyta w kasynie, partyjka pokera, jak i zakłady bukmacherskie mogą być bardzo przyjemną rozrywką. Pamiętać jednak trzeba w każdym z tych przypadków o sporej dozie zdrowego rozsądku. Typowanie wymaga odpowiedniego nastawienia gracza. Należy mieć na uwadze, że jeśli nie jesteśmy profesjonalnymi typerami, nie będziemy regularnie wygrywać. Dodatkowo na grę nie powinniśmy przeznaczać znacznych kwot naszego budżetu, a obstawianie nie powinno jawić się nam jako główne źródło dochodu.

Typowanie niemal nierozerwalnie wiąże się ze sportem, a ten z emocjami. Nad nimi również w trakcie obstawiania warto zapanować. Zarówno euforia po wygranej, jak i gorycz porażki może skusić nas do zagrania za większą kwotę. I znowu, i jeszcze raz. Aż będzie już niewesoło. Pamiętajmy, bukmacherka stanowić ma dla nas jedynie rozrywkę, która może, lecz nie musi dać nam zarobić.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button