Tylko w Etoto – kurs aż 100.0 na wygraną Realu Madryt!

Specjalny kurs Etoto na to, że Real Madryt wygra z Valladolid. Królewscy odniosą zwycięstwo? To niemal pewne, a teraz za postawione 1 PLN można zgarnąć aż 100!

Tylko w Etoto - kurs aż 100.0 na wygraną Realu Madryt!
Tylko w Etoto – kurs aż 100.0 na wygraną Realu Madryt!

Promocja na mecz Realu Madryt z Valladolid

Po mistrzostwach świata w Katarze wracają rozgrywki ligowe w wielu częściach Europy. W naszym kraju kibice czekają z wytęsknieniem na hiszpańską ekstraklasę. W jej ramach w ten piątek odbędzie się pojedynek, w którym Real Madryt zagra z Valladolid. U legalnego bukmachera Etoto przygotowano specjalną promocję na zwycięstwo Królewskich.

Oferta dostępna jest dla osób, które założyły konto po 27 grudnia. Ważna jest do momentu rozpoczęcia spotkania promocyjnego, czyli do najbliższego piątku (30 grudnia) do godziny 21.30. Obowiązuje w niej kod promocyjny „BETONLINE” – wpisać go można jedynie przy rejestracji.

Jak zostać klientem bukmachera Etoto?

  1. Wejść na www.Etoto.pl
  2. Kliknąć przycisk „Załóż konto”
  3. Wypełnić formularz rejestracyjny, podając kod „BETONLINE

Dzięki wyjątkowej akcji dla nowo zarejestrowanych można teraz zagrać na zwycięstwo Królewskich po kursie aż 100.0. Etoto to jedyny bukmacher, który na to pozwala!

W jaki sposób można skorzystać z tej akcji specjalnej? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a oto wszystko przedstawione krok po kroku:

  1. Utworzenie konta na www.Etoto.pl z kodem „BETONLINE
  2. Wpłacenie za pierwszym razem co najmniej 100 PLN
  3. Zagranie w zakładce „MEGA KURS” na wygraną Realu Madryt
  4. Zdobycie zysku w formie gotówki i to bez podatku!
Etoto oferuje kurs 100.0 na Real z Valladolid
Etoto oferuje kurs 100.0 na Real z Valladolid

W STS rejestracja czy Etoto jest banalnie prosta. Bukmacherzy robią wszystko, aby każdy mógł w ciągu kilku chwil utworzyć konto. Jeżeli nie wiesz, gdzie grać, zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie ranking najlepszych stron do typowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nowi gracze mogą zarobić więcej!

Oferta dla nowych graczy z mega kursem na Real Madryt pozwala wygrać środki, które nie są obarczone dodatkowym podatkiem ani też warunkami obrotu. Za stawkę 1 PLN otrzymać można 100 PLN w razie trafienia. Środki te można od razu przeznaczyć na dowolny cel – bukmacher nie narzuca graczowi, na co musi grać i przez jak długi czas.

Nowo zarejestrowani w Etoto na dobry początek przy pierwszej wpłacie mogą otrzymać premię 200%. To pozwala otrzymać 100 PLN przy zdeponowaniu zaledwie 50 PLN. To jedna z nielicznych tego typu ofert na polskim rynku bukmacherskim.

Marka Etoto nie posiada już punktów stacjonarnych, dlatego obstawianie w internecie jest w jej przypadku jedynym rozwiązaniem dla graczy.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button