Totolotek – nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?

Wszedłeś na stronę bukmachera Totolotek po dłużej przerwie i zauważyłeś spore zmiany? Zobacz, co po za nowym logo czeka cię w tym portalu do obstawiania!

Totolotek - nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?
Totolotek – nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?

Bukmacher Totolotek. Nowa strona WWW

Legalny bukmacher Totolotek chce wrócić do elity branżowej i stać się jednym z najchętniej wybieranych serwisów w naszym kraju. Do tego jeszcze daleka droga, ale na pewno odmieniona strona internetowa to krok w dobrą stronę.

Nowe logo Totolotka to charakterystyczne, żółte słońce. Nietrudno go nie dostrzec, ale sama strona to również wiele innych nowości, o których warto napisać.

Od teraz każdy gracz bukmachera może korzystać z opcji cashout, czyli zamykać kupony przed ich zakończeniem. W portalu wprowadzono też zupełnie nową nawigację po ofercie, która jest przejrzysta i nawet początkującym nie powinna sprawić większych kłopotów.

Totolotek bukmacher rejestracja
Totolotek bukmacher rejestracja

Bonus w Totolotku. 1000 PLN na początek!

Totolotek chwali się tym, że co miesiąc znaleźć można u niego aż 40.000 zakładów LIVE. Nie policzymy tego manualnie, ale jeżeli rzeczywiście jest to prawda, bukmacher posiada jedną z najpokaźniejszych ofert jeśli chodzi o legalne podmioty w Polsce.

Co jeszcze? Oto najważniejsze cechy nowego Totolotka, które powinny zwrócić waszą uwagę:

  • Bonus powitalny 1000 PLN na start
  • Cashout
  • Doładowanie wygranych – nawet 30% ekstra!
  • Przejrzysta nawigacja oferty
  • Bet Club, czyli punkty i środki na obstawianie za aktywność bukmacherską

Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz założyć je w każdej chwili, a to zupełnie za darmo i legalnie. Bezpieczna rejestracja zajmuje kilka chwil – pamiętaj, że trzeba w niej zaznaczyć chęć otrzymania premii, by zgarnąć do 1000 PLN na dobry początek!

Totomix bukmacher online

Cały czas wiele osób mówi, że Totolotek to Totomix. To przyzwyczajenie ze starych czasów, gdyż ładnych parę lat temu obstawianie meczów w Totoku było produktem o nazwie Totomix. Jeżeli tylko się dogadujemy z kim trzeba, nie trzeba nic korygować w swoich wypowiedziach. Warto jednak wiedzieć, że Totolotek a Totomix to dokładnie to samo.

Nowy właściciel bukmachera Totolotek zmienił nie tylko logo, ale także przekształca lokale stacjonarne. Okazuje się, że Totomix punkty stacjonarne mają przejść gruntowną metamorfozę. Niektóre zmiany widać już dzisiaj, a inne będą widoczne dopiero za jakiś czas.

Totolotek Bonus King Size to jedna z najpopularniejszych promocji online!
Totolotek Bonus King Size to jedna z najpopularniejszych promocji online!

Totolotek bonus bez depozytu 2020

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że dużo osób pyta się o Totolotek bonus bez depozytu 2020. Premie bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy biły i będą bić nadal rekordy popularności. Czy w przypadku bukmacherskiego Totka taka oferta specjalna rzeczywiście jest dostępna?

Dzięki premii bez wpłaty można szybko rozpocząć obstawianie. Prezent tego rodzaju pozwala też sprawdzić w praktyce, jak wygląda obstawianie na danej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Niestety, zła wiadomość jest taka, że Totolotek bonus bez depozytu na ten moment nie jest dostępny. Czy zmieni się to za jakiś czas? Trudno jednoznacznie powiedzieć, ale na pewno zostanie to ogłoszone w odpowiedni sposób.

To prawda, że jeszcze nie tak dawno premia bez wpłaty była dostępna u tego bukmachera. I właśnie dlatego można mieć nadzieję, iż aktualny bonus to jeszcze nie wersja ostateczna tego, co czeka graczy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button