Bukmacher Legalni bukmacherzy online Totolotek – nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?

Totolotek – nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?

Maks
203 views

Wszedłeś na stronę bukmachera Totolotek po dłużej przerwie i zauważyłeś spore zmiany? Zobacz, co po za nowym logo czeka cię w tym portalu do obstawiania!

Totolotek - nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?
Totolotek – nowa strona legalnego bukmachera. Co nowego?

Bukmacher Totolotek. Nowa strona WWW

Legalny bukmacher Totolotek chce wrócić do elity branżowej i stać się jednym z najchętniej wybieranych serwisów w naszym kraju. Do tego jeszcze daleka droga, ale na pewno odmieniona strona internetowa to krok w dobrą stronę.

Nowe logo Totolotka to charakterystyczne, żółte słońce. Nietrudno go nie dostrzec, ale sama strona to również wiele innych nowości, o których warto napisać.

Od teraz każdy gracz bukmachera może korzystać z opcji cashout, czyli zamykać kupony przed ich zakończeniem. W portalu wprowadzono też zupełnie nową nawigację po ofercie, która jest przejrzysta i nawet początkującym nie powinna sprawić większych kłopotów.

Totolotek bukmacher rejestracja
Totolotek bukmacher rejestracja

Bonus w Totolotku. 1000 PLN na początek!

Totolotek chwali się tym, że co miesiąc znaleźć można u niego aż 40.000 zakładów LIVE. Nie policzymy tego manualnie, ale jeżeli rzeczywiście jest to prawda, bukmacher posiada jedną z najpokaźniejszych ofert jeśli chodzi o legalne podmioty w Polsce.

Co jeszcze? Oto najważniejsze cechy nowego Totolotka, które powinny zwrócić waszą uwagę:

  • Bonus powitalny 1000 PLN na start
  • Cashout
  • Doładowanie wygranych – nawet 30% ekstra!
  • Przejrzysta nawigacja oferty
  • Bet Club, czyli punkty i środki na obstawianie za aktywność bukmacherską

Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, możesz założyć je w każdej chwili, a to zupełnie za darmo i legalnie. Bezpieczna rejestracja zajmuje kilka chwil – pamiętaj, że trzeba w niej zaznaczyć chęć otrzymania premii, by zgarnąć do 1000 PLN na dobry początek!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image