Totolotek bonus powitalny. Dla nowych graczy aż 549 złotych!

Nowi klienci bukmachera Totolotek mogą otrzymać aż 549 złotych na swoje pierwsze kupony typerskie. Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej?

Totolotek bonus powitalny. Dla nowych graczy aż 549 złotych!
Totolotek bonus powitalny. Dla nowych graczy aż 549 złotych!

Bonus na start – Totolotek daje 100% pierwszej wpłaty

Legalny bukmacher Totolotek na www.Totolotek.pl oferuje nowym graczom aż 100% bonusu od pierwszej wpłaty, a to oznacza, że nasz debiutancki depozyt jest powiększany dwukrotnie. Im więcej wpłacamy, tym pokaźniejsza sumę otrzymujmy na obstawianie. Do odebrania jest nawet 500 złotych ekstra, co razem z naszym przelewem może dać 1000 złotych na obstawianie!

Bonus na start może być wykorzystany na dowolny typerski cel. Tylko od nas zależy czy posłuży on nam do grania naszych typów na tenis, NBA czy może zdecydujemy się na obstawianie Ekstraklasy.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcemy odebrać bonus powitalny Totolotek wymaga od nas wyrażenia zgody poprzez zaznaczenie „Tak, chcę bonus powitalny!” W formularzu online. Można to zrobić tylko przy rejestracji – później nie ma już takiej możliwości.

Aplikacja mobilna z bonusem. Totolotek oferuje 49 PLN dla tych, co obstawiają na telefonie!

Obstawianie meczów na telefonie to coś w rodzaju trendu wśród nowoczesnych typerów. Obecnie na stronie internetowej www.Totolotek.pl do odebrania jest premia 49 PLN za samo zainstalowanie apki oraz dokonanie wpłaty za jej pośrednictwem.

Totolotek aplikacja mobilna to program, który znajdziemy na systemy Android oraz iOS. W zasadzie każda osoba posiadająca smartfon w naszym kraju ma możliwość pobrania „Totka” w wersji przenośnej i korzystnie z dostępnych tam opcji.

Mobilny bonus w Totolotku. Jak dostać 49 PLN?
👇👇👇

  1. Rejestracja na www.Totolotek.pl
  2. Pobranie aplikacji mobilnej na iOS lub Android
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty na telefonie (min. 20 złotych)
  4. Bonus automatycznie jest dodawany do konta – 100% do 49 PLN!

Mobilny bonus od Totolotka umożliwia zdobycie 100% do 49 PLN za pierwszy depozyt z telefonu. Wystarczy zlecić przelew na konto typerskie za pośrednictwem aplikacji mobilnej i gotowe! Minimalna wpłata kwalifikacyjna to 20 PLN.

Rejestracja w Totolotku
Rejestracja w Totolotku

Zakłady bukmacherskie Totolotek – aktualna oferta 2020

Legalny bukmacher Totolotek to bardzo częsty wybór typerów w naszym kraju. Aktualna oferta tej marki pozwala na zgarnięcie nawet 549 PLN bonusu powitalnego na start, ale to dopiero początek, a nie koniec dostępnych bonusów i nie tylko.

Każda osoba zarejestrowana w Totolotku może obstawiać bardzo wiele wydarzeń sportowych, a przy tym korzystać z różnych akcji promocyjnych jak doładowania konta czy dodatkowe premie za obstawianie. Najważniejsze jest to, iż wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, a promocje dla zarejestrowanych pojawiają się regularnie, nie sporadycznie!

Bukmacher zbiera dobre opinie w sieci i śmiało można powiedzieć, że prawdopodobni jeszcze długo będzie tak popularny, jak jest obecnie. Niestety, nie wiadomo, czy w najbliższym czasie pojawi się Totolotek bonus bez depozytu, na który czeka bardzo wiele osób.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button