Totalbet świętuje 1. urodziny. Bonus reload dla graczy!

Legalny bukmacher Totalbet jest już na polskim rynku od roku. Z tej okazji przygotował dla graczy specjalny bonus reload, który można odebrać na stronie w każdej wolnej chwili!

Totalbet świętuje 1. urodziny. Bonus reload dla graczy!
Totalbet świętuje 1. urodziny. Bonus reload dla graczy!

Totalbet urodzinowy bonus

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera Totalbet. Jeżeli masz konto na tej stronie i przynajmniej jedną wpłatę za sobą, jak najbardziej możesz wykorzystać urodzinowy bonus reload.

Totalbet bonus dostępny jest tylko i wyłącznie do dnia 5 lipca tego roku. Każdy z graczy może z niego skorzystać jedynie jeden raz!

bonus freebet
Bonus bez depozytu w Forbet

Na czym dokładnie polega promocja? Co muszę zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie meczów na stronie oraz w aplikacji należącej do Totalbet? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a na dole znajdziecie potwierdzenie tych słów!

Odbieranie urodzinowego bonusu w Totalbet:

  1. Wchodzisz na stronę Totalbet.pl
  2. Logujesz się na konto i dokonujesz wpłaty
  3. MInimum to 100 PLN!
  4. Dostajesz automatycznie premię w wysokości 100% sumy przelewu.
  5. Totalbet przygotował dla każdego do 500 PLN!

Jeżeli jeszcze nie jesteś graczem bukmachera Totalbet, pamiętaj, że możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Co istotne, na start możesz liczyć na bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN, a przy pierwszej wpłacie należy ci się nawet 500 PLN premii!

Śledź uważnie naszą stronę i bądź na bieżąco z innymi premiami oraz specjalnymi promocjami na stronie marki bukmacherskiej Totalbet!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button