Tenis. Liga typerów z nagrodami. Fortuna rozdaje kasę!

Bukmacher Fortuna na turniej French Open przygotował ligę typerów z nagrodami, w której dla najlepszych przygotowano nawet 500 PLN. Dowiedz się wszystkiego na temat tego konkursu i zdecyduj, czy chcesz stanąć do walki z innymi obstawiającymi!]

Tenis. Liga typerów z nagrodami. Fortuna rozdaje kasę!
Tenis. Liga typerów z nagrodami. Fortuna rozdaje kasę!

Fortuna promocja na maj 2019

Bukmacher Fortuna startuje z promocją na French Open w dniu 26 maja 2019 roku. Zgodnie z regulaminem tej oferty, potrwa ona do końca miesiąca, czyli 31 maja do godziny 23.59.

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, musisz zagrać co najmniej 10 kuponów kwalifikacyjnych. W każdym z nich musi znaleźć się przynajmniej jeden mecz z turnieju tenisowego we Francji.

Kurs minimalny brany pod uwagę w promocji to 1.6, a stawka – 2 PLN.

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Tenis liga typerów. French Open

Tylko od ciebie zależy to, jaką nagrodę zgarniesz na koniec zabawy. W rankingu promocyjnym bierze się pod uwagę punkty, które przydzielane są według następujących zasad:

  • Dla wygranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.
  • Dla przegranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.

Liga typerów to aż 30 nagród do zdobycia. Dla osób z TOP 10 przygotowano 500 PLN, dla kolejnej dziesiątki – 300 PLN, natomiast wszyscy pozostali z premiowanych miejsc mogą liczyć na 200 PLN.

Do promocji wliczane są kupony SOLO oraz AKO. Pamiętaj, że możesz stawiać je nie tylko na stronie internetowej bukmachera, ale również za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej na smartfony!

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button