Superpuchar Niemiec 2019 za darmo w Betclic TV!

3 sierpnia o godzinie 20.30 Superpuchar Niemiec 2019, a w nim starcie Borussii Dortmund z Bayernem Monachium. Spotkanie to będzie można obejrzeć całkowicie za darmo na stronie bukmachera legalnego Betclic!

Superpuchar Niemiec 2019 za darmo w Betclic TV!
Superpuchar Niemiec 2019 za darmo w Betclic TV!

Borussia – Bayern. 03.08.2019. Transmisja online

Za pośrednictwem usługi Betclic TV każda osoba zarejestrowana u bukmachera Betclic ma prawo do oglądania streamów z wydarzeń sportowych. Wszystko za darmo i całkowicie zgodnie z prawem. Wiadomo już teraz, iż tegoroczny mecz o Superpuchar Niemiec także będzie pokazywany w tym portalu.

Borussia Dortmund – Bayern Monachium to bez wątpienia najważniejszy piłkarski pojedynek tego weekendu. W telewizji będzie go można obejrzeć odpłatnie, natomiast w internecie – bez jakichkolwiek abonamentów i tym podobnych.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kod promocyjny do Betclic TV

Do uruchomienia transmisji za darmo wymagane jest darmowe konto na stronie bukmachera Betclic. Przy rejestracji możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego KOD500 – wszystko dlatego, iż Betclic bonus powitalny to właśnie cashback 500 PLN!

W jaki sposób działają mecze w Betclic? Poniżej znajduje się instrukcja w formie wideo, która pokazuje, jak uruchamia się materiał wideo z konkretnym meczem. Oczywiście, mecz Borussii z Bayernem zostanie odpowiednio oznaczony tak, by każdy znalazł go bez większego problemu!

Nie trzeba martwić się o to, iż działa tutaj coś niezgodnie z prawem. Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów, dlatego wszystko co oferuje jest bezpieczne pod względem przepisów.

Superpuchar Niemiec 2019 to nie wszystko, co znaleźć można w ofercie Betclic. Poza licznymi bonusami dostępnych jest tutaj znacznie więcej wydarzeń sportowych w formie materiałów wideo!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button