STS Warszawa. Punkty naziemne – godziny otwarcia, gdzie obstawiać + BONUSY!

STS (Star-Typ Sport) to firma bukmacherska działająca na terenie naszego kraju od 1997 roku, prowadząca swoją działalność w pełni legalniej już od początku swojego istnienia, a obecnie posiadająca licencję na działanie w punktach stacjonarnych i Internecie. Jednym z głównych obszarów jej działania jest Warszawa, w obrębie której posiada kilkadziesiąt punktów stacjonarnych. Warszawskie punkty dają możliwość skorzystania z pełnej jej oferty, ale też często gwarantują dostęp do sportów wirtualnych (również tych z „plusem”, znajdujących się w specjalnej ofercie), telewizorów wyświetlających najpopularniejsze transmisje (możliwe do obstawiania) czy terminali samoobsługowych.

STS Warszawa. Punkty naziemne - godziny otwarcia, gdzie obstawiać + BONUSY!
STS Warszawa. Punkty naziemne – godziny otwarcia, gdzie obstawiać + BONUSY!

Oferta bukmacherska STS w Warszawie

W swoich warszawskich punktach, jak już wspomnieliśmy wcześniej, STS daje dostęp do swojej pełnej oferty zakładów przedmeczowych, a także zakładów live. Lokale STS przyciągają do siebie w szczególności fanów piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa, a także wielu innych sportów popularnych w naszym kraju. Jeżeli rozgrywane w ich obrębach wydarzenia toczą się w godzinach otwarcia punktów, można je odwiedzać nie tylko po to, aby tworzyć zakłady na żywo, ale też przeżywać emocje związane z obstawianiem wspólnie z innymi typerami.

Niektóre lokale, poza pełną ofertą zakładów przedmeczowych, dają też możliwość obstawiania sportów wirtualnych, czyli takich rozgrywanych na bazie specjalnego komputerowego algorytmu, poza zasadami nie mających nic wspólnego z rozgrywkami znanymi z rzeczywistości

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy promocyjne dla obstawiających w STS Warszawa

STS przygotowało specjalny bonus dla stałych klientów, którzy regularnie obstawiają spotkania w Warszawie (ale i innych miastach Polski). Jeżeli więc odwiedzamy lokale stacjonarne na poziomie dziennym, możemy zyskać na tym bardzo wiele – wszystko zależy od tego, ile wynosi wartość naszych dziennych zakładów.

UWAGA! Tylko na stronie www.STS.pl do odebrania jest zupełnie darmowy bonus, czyli STS bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Aby go zgarnąć, potrzeba wykorzystać STS kod promocyjny BETONLINE.

Jeżeli obstawiamy za minimum 30 złotych dziennie, przy dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w lokalu w przeciągu jednego miesiąca kalendarzowego jesteśmy w stanie otrzymać bonusy opiewające na 10% stawek PRZEGRANYCH kuponów. Kumulują się one aż do 150 złotych co miesiąc.

STS Warszawa przygotowała również bonus specjalnie dla tych, których zakłady mają minimalną dzienną wartość równą 5 złotym. W takiej sytuacji firma nagradza za każdą dziesiątą i dwudziestą wizytę w przeciągu miesiąca (liczą się tylko te z wkładem na poziomie 5 złotych). W czasie tej 10. przyznaje bonus równy 10 złotym, a w czasie 20. – 20 złotym. 

Wszystkie bonusy , o których wspomnieliśmy powyżej przyznawane są na kartę stałego klienta STS, konieczną do użycia właśnie w lokalach stacjonarnych. Dotyczą pełnych kwot wydanych danego dnia. Jeżeli więc mamy do wydania 30 złotych dziennie, możemy je przeznaczyć na kilka różnych zakładów.

Warszawa STS punkty - niezbędne informacje
Warszawa STS punkty – niezbędne informacje

Wybrane lokale STS w Warszawie

W chwili obecnej na terenie Warszawy działa aż kilkadziesiąt (ponad 30) punktów stacjonarnych, czekających na swoich klientów codziennie, wliczając w to niedziele niehandlowe (zakaz handlu narzucany jest wyłącznie na sklepy, nie na operatorów bukmacherskich). Na poniższej liście przedstawiamy wybrane lokale firmy, a także godziny otwarcia punktów STS w Warszawie. Należy pamiętać, że nie każdy punkt wyposażony jest w takie udogodnienia, jak telewizor z transmisją na żywo, klimatyzacja czy samoobsługowe terminale.

  • 02-729 Wałbrzyska 11 Paw. 138 

Otwarty: 9:00-18:00 (pon, nd); 9:00-20:00 (wt-so).

Punkt wspiera możliwość obstawiania sportów wirtualnych oraz posiada telewizor do oglądania wybranych spotkań.

  • 00-687 Wspólna 69

Otwarty: 9:00-18:00 (pon, nd); 9:00-20:00 (wt-so).

Punkt daje możliwość obstawiania sportów wirtualnych.

  • 02-339 Grójecka 62a

Otwarty: 8:00-22:45 (pon-nd).

Jeden z dłużej otwartych punktów, z wsparciem dla sportów wirtualnych (również z oferty „plus”) oraz z terminalami samoobsługowymi.

  • 00-003 Al. Solidarności 82 a

Otwarty: 9:00-23:45 (pon-nd).

Lokal premium, otwarty najdłużej w Warszawie, a zatem pokrywający wiele spotkań rozgrywanych na żywo (telewizor na miejscu).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button