STS Legnica. Oferta na dzisiaj, godziny otwarcia, bonusy

STS jest bukmacherem, który obecnie posiada 50% udziału na polskim rynku bukmacherskim – tak przynajmniej szacują specjaliści. Warto wiedzieć, że to nie przypadek stoi za tym faktem, a podejście tego operatora do świadczonych przez siebie usług. Nie stawia on wyłącznie na kanał Internetowy (jak większość firm działających w branży), ale także na punkty stacjonarne, których z dnia na dzień przybywa. Jeden z nich znajduje się w Legnicy i to na przedstawieniu jego oferty skupimy się w tym artykule.

STS Legnica. Oferta na dzisiaj, godziny otwarcia, bonusy
STS Legnica. Oferta na dzisiaj, godziny otwarcia, bonusy

Co oferuje STS w Legnicy?

Wybierając się do STS w Legnicy możemy liczyć na jedną z najlepszych ofert na piłkę nożną na rynku (podobnie jak w STS Rybnik i wielu innych miejscach należących do opisywanego bukmachera) – ta obejmuje spotkania reprezentacyjne (towarzyskie i te związane z udziałem większych imprezach), ale i klubowe. Piłka nożna nie jest jednak jedynym sportem, który możemy obstawiać w legnickim punkcie. W jego ofercie znajdują się również – między innymi – siatkówka, koszykówka, żużel i tenis, ale też zyskujący na popularności e-sport.

Przedmeczowo możemy obstawiać każde spotkanie, a wybrane z nich dostępne są również w formule „na żywo” i zazwyczaj wyświetlane na ekranie telewizora celem ułatwienia śledzenia ich przebiegu przy grze na miejscu.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS Legnica – nawet 150 złotych dla stałych obstawiających

STS Legnica wychodzi do swoich klientów z bardzo ciekawą ofertą promocyjną, skierowaną przede wszystkim do typerów obstawiających na bieżąco i regularnie. To, ile środków bonusowych pozyskają zależy przede wszystkim od ich wkładu, ale też od ilości wizyt w legnickim punkcie w przeciągu danego miesiąca.

 • wydając 30 (lub więcej) złotych przy każdej wizycie, bonus otrzymamy na trzech etapach – przy dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w punkcie stacjonarnym. Jego kwota jest liczona od 10% sumarycznej stawki na wszystkie przegrane kupony w danym okresie rozliczeniowym, przy czym przy każdym etapie może wynieść maksymalnie 50 złotych. W sumie może zatem dać nawet 150 złotych na nasze konto bonusowe;
 • wydając 5 złotych (lub więcej) w czasie każdej wizyty, możemy liczyć na bonus po dziesięciu lub dwudziestu wizytach (musimy wybrać) wynosi on kolejno 10 lub 20 złotych.

Warto pamiętać, że:

 • do skorzystania z akcji potrzebna nam będzie karta klienta, zakładana za darmo na miejscu,
 • z promocji możemy korzystać każdego miesiąca,
 • bonusowe środki są ważne 30 dni od dnia ich otrzymania,
 • wydawana kwota zakłada sumę kuponów – wydając 30 złotych możemy zatem postawić kilka mniejszych zakładów, zamiast stawiać 30 złotych tylko na jedno zdarzenie.

UWAGA!
****
Kod promocyjny „BETONLINE” na stronie internetowej www.STS.pl daje aż 29 PLN bez depozytu na obstawianie!

STS punkty naziemne godziny otwarcia + mapa
STS punkty naziemne godziny otwarcia + mapa

Wszystko, co trzeba wiedzieć o punkcie w Legnicy

Jedyny punkt firmy STS zlokalizowany w Legnicy znajduje się na ulicy Rynek 36/1d, czyli w ścisłym centrum tego miasta. Funkcjonuje każdego dnia tygodnia (w godzinach przedstawionych przez nas poniżej) i posiada na wyposażeniu telewizor, bardzo przydatny w przypadku dokonywania zakładów na żywo.

Godziny otwarcia STS Legnica

 • Poniedziałek: 9:00 – 18:00
 • Wtorek: 9:00 – 20:00
 • Środa: 9:00 – 20:00
 • Czwartek: 9:00 – 20:00
 • Piątek: 9:00 – 20:00
 • Sobota: 9:00 – 20:00
 • Niedziela: 9:00 – 18:00

Chcesz wiedzieć więcej o innych punktach? Możesz u nas dowiedzieć się więcej także o innych lokalach – STS Warszawa czy STS w Toruniu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button