STS daje 10 PLN na mecz Łotwa – Polska! Bezpieczny bonus bukmacherski

Bezpieczny bonus bukmacherski to 10 PLN, które można otrzymać za postawienie kuponu z wybranym zakładem na mecz Łotwa – Polska! Oto najnowsza oferta przygotowana przez bukmachera legalnego STS!

STS daje 10 PLN na mecz Łotwa - Polska! Bezpieczny bonus bukmacherski
STS daje 10 PLN na mecz Łotwa – Polska! Bezpieczny bonus bukmacherski

Bonus w STS na mecz Łotwa – Polska

Bonus dostępny jest dla wszystkich. W tym przypadku dodatkowa kasa nie trafia tylko i wyłącznie do nowo zarejestrowanych, ale także i tych, co dopiero rozpoczęli przygodę z obstawianiem u najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju.

Bezpieczne 10 PLN od STS to szansa na otrzymanie zwrotu w przypadku, gdy Biało-Czerwonym podwinie się noga w czwartkowym występie. Do promocji wliczają się tylko kupony za 21 PLN, w których znajdzie się miejsce dla wybranego typu.

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Bukmacher STS kwalifikuje do promocji jedynie zakład na to, że Polska w meczu zdobędzie co najmniej 2.5 gola, natomiast Robert Lewandowski przynajmniej raz wpisze się na listę strzelców. W kuponie kwalifikacyjnym można postawić także inne zdarzenia, ale ich nietrafienie nie będzie pozwalało na odebranie zwrotu.

Każdy z graczy może otrzymać tylko jeden zwrot. Kwota bonusu to zawsze 10 PLN – dodatkowe pieniądze przyznawane są automatycznie. Bonus STS dotyczy tylko zakładów postawionych przed początkiem meczu Polaków z Łotyszami.

🤑 EXTRA bonus powitalny od STS na mecze Polski 🤑
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja z kodem promocyjnym „BETONLINE” na STS.pl
  2. 29 PLN bez depozytu na start
  3. 200 PLN ekstra na mecz z Łotwą
  4. 1200 PLN za pierwszą wpłatę!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button