Sparing Górnik Zabrze – AEK Ateny w STS TV!

Bukmacher legalny STS pokaże na żywo transmisję wideo z niedzielnego sparingu Górnika Zabrze z AEK Ateny. Chcesz obejrzeć ten mecz, zobacz już teraz, co musisz zrobić!

Sparing Górnik Zabrze - AEK Ateny w STS TV!
Sparing Górnik Zabrze – AEK Ateny w STS TV!

STS mecze za darmo

Marka STS to jeden z tych bukmacherów, którzy w swojej ofercie posiadają transmisje meczów za darmo. Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z tej usługi, być może właśnie mecz Górnika będzie dla ciebie do tego odpowiednią zachętą.

Legalny bukmacher online pokazuje mecze całkowicie nieodpłatnie. Możesz korzystać ze streamu dowolnie – nie ma żadnych limitów widzów i tym podobnych. Oczywiście, w tym przypadku możesz też zapomnieć o przycinkach czy przerwach w działaniu materiału.

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Jak oglądać meczyki w STS TV?

Aby mieć dostęp do usługi STS TV, gracz musi posiadać konto u tego bukmachera. W jaki sposób dokonuje się rejestracji i na co ona pozwala? Sprawdź to już teraz:

  • Przy pierwszej wpłacie odbierasz do 1000 PLN na start
  • Od razu po rejestracji zgarniasz 29 PLN bez depozytu (kod promocyjny: BETONLINE)

Niedzielny sparing Górnik Zabrze – AEK Ateny online rozpocznie się o godzinie 17. Bukmacher STS przygotował nawet kursy na to spotkanie. Faworytem jest zespół z Grecji, ale pamiętajmy, że mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami!

Uwaga! Istnieje również możliwość obejrzenia darmowej transmisji w punktach stacjonarnych STS. Mecz pokazywany będzie jednak tylko w oddziałach w Zabrzu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button