Rola statystyk w efektywnych zakładach sportowych

Każdy handicap marzy o obstawianiu zakładów na streamie, aby nie analizować każdego darmowe bonusy bez depozytu, jakie oferują najlepsi bukmacherzy i meczu z osobna, a polegać tylko na statystykach. Trudno to osiągnąć, ponieważ bukmacherzy szybko znajdują luki w linii, więc bardzo trudno jest wygrać na podstawie samych statystyk. Statystyki do prognozowania nie są stosowane we wszystkich zdarzeniach. Na przykład, jakie statystyki mogą mieć w towarzyskim meczu między rosyjskim Tosnem a polskim Lechem? Tosno znajduje się powyżej strefy spadkowej, a Lech walczy o europejską rywalizację. Tosno strzela mniej goli na mecz, a Lech około dwóch.

Miejsce w klasyfikacji

Dobrą rzeczą w regularnych mistrzostwach jest to, że tabela ligowa jako całość dobrze odzwierciedla poziom drużyn. Oczywiście nie ma sensu patrzeć na stół po trzech rundach, ale po dystansie 10-20 gier wiele ci to powie.

Spotkania osobiste

Niektóre drużyny i gracze mają fatalne statystyki z pewnym przeciwnikiem. Weźmy na przykład pat Siren Williams vs. Maria Sharapova. Williams ma na koncie 19 zwycięstw, Szarapowa tylko dwa, a Amerykanka wygrała w ostatnich 18 spotkaniach. Oczywiście Williams pod wieloma względami przewyższa Szarapową, ale przepaść między nimi nie jest tak duża, jak mówią nam statystyki. Z tą samą Angelicą Kerber Williams ma 5 zwycięstw z dwiema porażkami, a z Samanthą Stosur statystyki to 8 zwycięstw i 3 porażki. Z każdą nową porażką „kompleks Williamsa” Szarapowej tylko się nasila, co nie pozostawia jej żadnych szans w następnej grze.

Strój drużyny/gracza

Drużyna może znajdować się na dole tabeli, ale jednocześnie być potężną siłą. Spójrz na tymczasowy stół Bundesligi, gdzie Stuttgart zajmuje 12. miejsce, ale drużyna wygrała 4 zwycięstwa w ostatnich 4 meczach. W kolejnej rundzie Stuttgart spotyka się z trzecią berlińską Gertą. Stuttgart jest faworytem walki, pomimo bardziej opłakanej sytuacji w tabeli.

Statystyki spotkań domowych i gości

W piłce nożnej, hokeju i innych sportach zespołowych spotykają się zarówno drużyny domowe, jak i wyjazdowe. Oczywiście jest więcej drużyn, które dobrze grają u siebie, ale są też przeciwne przykłady, kiedy drużyna gra lepiej na wyjeździe.

Bramki strzelone / stracone

Trzeba przyjrzeć się nie tylko ogólnej liczbie bramek, ale także meczom, w których zostały zdobyte. Drużyna może strzelić średnio 2 gole na mecz, ale to nie znaczy, że często gra na TB1,5. Na przykład drużyna może grać w pięciu meczach w następujący sposób: 5:0, 1:1, 1:1, 0:0 i 1:1. Średnio wychodzi 2 gole na mecz, ale jednocześnie indywidualny TM1.5 grał w 4 meczach na 5.

Dodatkowe statystyki

Powinno to obejmować te kryteria, które wprawdzie nie mają dużego wpływu na grę, ale w osobnym meczu mogą wysunąć się na pierwszy plan. Należą do nich statystyki sędziego w meczach określonej drużyny czy indywidualne statystyki poszczególnych zawodników w meczach z konkretnymi klubami.

Dlaczego statystyki księgowe są ważne

• Jeśli obstawiasz dla zabawy i cheerleaderek, ścisłe statystyki nie są wymagane. Ale nawet w tym przypadku śledź utracone kwoty i wygrane. Musisz o tym wiedzieć, aby nie spowodować znacznej szkody w budżecie osobistym lub rodzinnym.

• Jeśli zamierzasz zarabiać na zakładach, dobry wynik wymaga przygotowania ścisłej sprawozdawczości statystycznej. Przestrzegaj tych zasad i zasad.

• Strategia gry. Skuteczne obstawianie nie może być chaotyczne. Statystyki drużyn, wydarzeń sportowych, analiza listy i współczynników – tylko systematyczne podejście zapewni zysk na długim dystansie.

• Dyscyplina finansowa. Inwestycje gotówkowe muszą być ściśle rozliczane. Nie możesz grać za wszystko, robić pochopne zakłady. Zdecyduj się na maksymalną kwotę lub procent banku.

• Ścisłe rozliczanie każdego zakładu. Zapisuj regularnie, jakie zakłady stawiasz. Nie pomijaj zakładów na podstawie ich wyniku.

Wyniki

Rozważ maksymalną ilość informacji o każdym wydarzeniu. Najważniejszą rzeczą dla sprawozdawczości finansowej jest to, ile wygranych lub przegranych na każdym zakładzie. Ale musisz zapisać daty, nazwy turniejów, wydarzeń, grające drużyny lub sportowców, rodzaj zakładu, kursy, wskaźniki dokładnych wyników i tak dalej. Pozwoli to na okresową analizę, wyciąganie wniosków, dostosowywanie gry i strategii finansowej. Czasami liczby i liczby są po prostu mylące, więc nie przesadzaj ze znaczeniem statystyk, ale całkowite ich ignorowanie jest również głupie. Nawet przy głębokiej analizie statystyk raczej nie pokonasz bukmacherów, ponieważ mają specjalne programy. Połącz analizę różnych czynników i analizę informacji statystycznych dla udanej gry. Powodzenia!

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button