Pudzian wygra na KSW 64? Specjalny kurs bez ryzyka od Betfan!

Mariusz Pudzianowski podczas KSW 64 w tę sobotę zmierzy się z mocarnym Bombardierem. Bukmacher Betfan przygotował specjalną ofertę na to starcie! „Pudzian” tutaj nie może przegrać! Dosłownie.

Pudzian wygra na KSW 64? Specjalny kurs bez ryzyka od Betfan!
Pudzian wygra na KSW 64? Specjalny kurs bez ryzyka od Betfan!

Pudzianowski – Bombardier typy KSW 64

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem miało dojść już podczas KSW 59. Ostatecznie mistrz senegalskich zapasów nie mógł wystąpić przez atak wyrostka robaczkowego i konieczność hospitalizowania. Teraz wydaje się, iż obu zawodników nic już nie powstrzyma i w końcu spotkają się w klatce. Pojedynek zaplanowano na 24.10.21.

Wszystkie typy KSW 64 są zgodne co do tego, że to Pudzianowski jest faworytem. Nie można jednak zapominać, że mowa o pojedynku w kategorii wagowej powyżej 120 kilogramów, więc o wszystkim zadecydować może jedna akcja. Właśnie dlatego na www.Betfan.pl na pewno wielu osobom spodoba się granie bez ryzyka na „Pudziana”.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Pudzianowski wygra? W Betfan inna opcja nie jest brana pod uwagę! Typ na polskiego zawodnika jest wygrany i to po kursie 1.40, więc w razie ewentualnej niespodzianki w ogóle nie trzeba się tym przejmować!

Betfan z promocją na KSW 64. Specjalna oferta!

Jak to dokładnie to działa? Nie jest potrzebny tutaj Betfan kod promocyjny. Gracz musi jedynie zagrać odpowiedni kupon i czekać na rozstrzygnięcia wydarzeń, na które zagrał. Oto warunki, jakie należy spełnić:

  • zagrać kupon promocyjny z minimum 4 zdarzeniami
  • dodać do zakładu typ na wygraną Pudzianowskiego na KSW 64 po kursie specjalnym 1.40
  • stawka musi wynosić dokładnie 99 zł
  • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40
  • łączy kurs kuponu nie może wynosić mniej niż 5.50
  • rozliczenie może nastąpić maksymalnie 23 października o godzinie 23.59

Zasada jest prosta: jeżeli zagramy kupon, a walka Pudziana nie pójdzie po naszej myśli, zakład będzie mimo wszystko rozstrzygnięty jako wygrany. W tej ofercie bierze się pod uwagę tylko kupon numer jeden, który został zagrany według podanych wyżej reguł oraz rozliczony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie można postawić zakładu promocyjnego za środki bonusowe. Nie liczą się również zakłady systemowe.

Betfan zakłady bukmacherskie

Zakład specjalny na Pudziana w Betfan
Zakład specjalny na Pudziana w Betfan

Bukmacher Betfan w swojej ofercie na ten weekend ma zakłady na wszystkie pojedynki zaplanowane na KSW 64 w Atlas Arenie. Oprócz tego można tutaj postawić na hitowe starcia najbliższych dni: Barcelona vs Real Madryt, Manchester United vs Liverpool oraz derby Łodzi, czyli mecz Widzew vs ŁKS!

A jeżeli ktoś nie ma pomysłu, na co może zagrać ze standardowych dyscyplin, zawsze wybrać może Betfan Gry, czyli tak zwane wirtualne sporty. Można je obstawiać przez całą dobę – nawet w późnych godzinach wieczornych. Rozliczenie następuje bardzo szybko, a wygrane są normalną gotówką!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button