Polska – Holandia: Typy, kursy, zakłady bukmacherskie

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata pozostało już niespełna dwa miesiące. Spotkanie z Holandią w Lidze Narodów to jedna z ostatnich okazji do testowania nowych rozwiązań. Czy trener Czesław Michniewicz umiejętnie ją wykorzysta?

polska holandia typy
Polska – Holandia: Typy, kursy, zakłady bukmacherskie

Polska – Holandia: Zakłady w Fortuna

W każdym z czterech poprzednich meczów w bieżącej odsłonie Ligi Narodów Pomarańczowi tracili przynajmniej jedno trafienie. Podczas czerwcowej potyczki z Polską Mark Flekken dopuścił nawet do utraty dwóch goli. 

Kolejny remis z ekipą dowodzoną przez Louisa van Gaala będzie z pewnością wymagał od reprezentacji Polski sporych poświęceń, ale nie można kategorycznie wykluczyć, że taki scenariusz się nie ziści. 

Atut własnego boiska i zarazem magia Stadionu Narodowego musi ponownie zadziałać. Nie ma innej opcji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Polska – Holandia: Zakłady w STS

Przeniesienie dobrej dyspozycji z klubu na występy w reprezentacji nie jest wbrew pozorom sprawą prostą. W przeszłości przekonała się już o tym cała masa zawodników. 

Mamy cichą nadzieję, że do tego grona nie będzie niebawem należał także Robert Lewandowski. To właśnie od dobrej gry kapitana Biało-czerwonych zależy w dużej mierze wynik, jaki uda nam się uzyskać podczas rywalizacji z popularnymi Oranje.

Gol Lewego jest przez bukmachera STS wyceniany stosunkowo wysoko, lecz nie należy zapominać, że Holendrzy to niemal ścisła europejska czołówka. Ich defensorzy nie mogą się jednak pochwalić ostatnio zbyt imponującą formą. Oby właśnie ten fakt był kluczem do powodzenia niniejszej propozycji.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Polska – Holandia: Zakłady w Superbet

Typowanie bez zakładu łączonego od bukmachera Superbet? To absolutnie niemożliwe. Tradycyjnie podrzucamy więc propozycję dotyczącą kilku różnych aspektów piłkarskiego rzemiosła. Kurs nie powala na kolana z prostego powodu. Szansa na pozytywne rozstrzygnięcie każdego z wymienionych warunku jest bowiem ogromna. 

Formacje obronne obu ekip dopuściły już w tej edycji zmagań do straty kilku goli. Bezbramkowy remis wydaje się być zatem absolutnie wykluczony.

Holendrzy na przestrzeni czterech ostatnich spotkań w Lidze Narodów wykonywali w każdym z nich średnio pięć kornerów. Przy odrobinie szczęścia zaproponowaną linię może im się więc udać pokryć właściwie w pojedynkę. 

legalny bukmacher fuksiarz
Legalny bukmacher Fuksiarz – nowa oferta darmowych bonusów

Co natomiast z żółtymi kartkami? Tutaj wiele zależy od nastawienia Alejandro Hernandeza Hernandeza. Na boiskach La Liga arbiter ten sięgał w tym sezonie do kieszeni przynajmniej pięć razy w każdym z prowadzonych przez siebie meczów. Przynajmniej dwa napomnienia to zatem próg, który jest w stanie przekroczyć już w pierwszej odsłonie rywalizacji. 

Polska – Holandia: Zakłady w Fuksiarz

W ofercie Fuksiarza także udało nam się odnaleźć propozycję, która wydaje się mieć spore szanse powodzenia. Mowa tu konkretnie o zakładzie odnoszącym się do ilości fauli wykonanych przez obydwie ekipy.

Czy tego chcemy, czy też nie Polacy odstają nieco od swoich czwartkowych rywali pod względem zaawansowania technicznego. Z roku na rok sytuacja wygląda już coraz lepiej, ale na ten moment do piłkarzy z Beneluksu nam jeszcze trochę brakuje. 

Jedno, czego nigdy Polakom nie brakowało to zaangażowanie. Istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że objawi się ono właśnie częstszą obecnością w notesie arbitra. 

UWAGA: Dla nowych graczy zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje powitalne i bonusy na start.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button