Poleć na mecz Serie A! Konkurs bukmacherski Forbet

Jednym z twoich życiowych marzeń jest obejrzenie meczu piłkarskiego na żywo na jakimś słynnym stadionie z dziesiątkami tysięcy kibiców? Sprawdź konkurs marki Forbet, gdzie do zdobycia jest pakiet wyjazdowy na AS Roma – Juventus Turyn!

Poleć na mecz Serie A! Konkurs bukmacherski Forbet
Poleć na mecz Serie A! Konkurs bukmacherski Forbet

Forbet promocja bukmacherska

Oferta obowiązuje od dnia 28 marca i potrwa do 17 kwietnia. Mecz promocyjny, czyli spotkanie AS Roma – Juventus Turyn, odbędzie się w niedzielę, 12 maja.

Jeżeli chcesz skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej przygotowanej przez bukmachera Forbet, musisz posiadać u niego konto do obstawiania wydarzeń sportowych. Rejestracja jest darmowa i trwa dosłownie kilka chwil – wszystko sprowadza się do podania paru danych na swój temat.

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Wygraj wyjazd na mecz Serie A!

Na start do zdobycia są dodatkowe bonusy – jeżeli wpiszesz Forbet kod promocyjnyBETONLINE” otrzymasz ekstra 50 PLN, które będziesz mógł wykorzystać na dowolny bukmacherski cel! Pamiętaj, iż tylko przy zapisywaniu się do bukmachera masz taką możliwość!

Forbet przygotował cztery pakiety wyjazdowe, na które składa się bilet na mecz, zakwaterowanie oraz przelot w obie strony. Poniżej prezentujemy wam dokładną strukturę wypłat w konkursie:

  • Miejsce 1 – Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na mecz AS Roma – Juventus.
  • Miejsce 2 – Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na mecz AS Roma – Juventus.
  • Miejsce 3 – Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na mecz AS Roma – Juventus.
  • Miejsca 4 – 9 Bonus na grę 300 złotych
  • Miejsce 10 – Nagroda główna: Pakiet wyjazdowy dla jednej osoby na mecz AS Roma – Juventus.
  • Miejsca 11 – 20 Bonus 200 złotych
  • Miejsca 21 – 30 Bonus 100 złotych
  • Miejsca 31 – 50 Bonus 50 złotych
  • Miejsca 51 – 100 Bonus 20 złotych

Miejsce w rankingu zależy od tego, ile punktów promocyjnych uda ci się zdobyć podczas trwania zabawy. Uwaga! Liczą się tylko i wyłącznie zakłady z typami na piłkę nożną – nie musi to być włoska Serie A!

Bonusowe środki znajdą się na kontach laureatów w dniu 19 kwietnia 2019 roku.

Organizator promocji przypomina, że stosownie do przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 361, z późn. zm.) na dzień 1 stycznia 2018r., gdy jednorazowa wartość nagrody przekroczy kwotę 2.000,00 zł Organizator pobierze od Uczestnika i odprowadzi podatek w wysokości 10% wartości nagrody do właściwego urzędu skarbowego stosownie do postanowień ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. Nr 14, poz 176, z późn. zm.).


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button