Forbet strona mobilna. Większe wygrane o 12%!

Forbet udostępnił nową odsłonę mobilną swojej platformy do obstawiania meczów. Poznaj jej możliwości i odświeżony wygląd już teraz, a w przypadku każdego zagranego kuponu dostaniesz 12% wygranych więcej!

Forbet strona mobilna. Większe wygrane o 12%!
Forbet strona mobilna. Większe wygrane o 12%!

Forbet wygrywaj więcej!

Promocja dostępna jest tylko do końca 22 marca, a więc masz niewiele czasu, by się na nią załapać. Co bardzo ważne, nie musisz podawać żadnego kodu promocyjnego, by zakwalifikować się do bonusu powiększającego wygrane.

Bonusowe zyski trafiają do wszystkich osób zarejestrowanych na stronie Forbet. Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zakładów, które zagrane zostały na urządzeniach mobilnych. I chociaż cała sprawa dotyczy odświeżonej wersji strony przenośnej, można z opisywanej oferty skorzystać także w aplikacji mobilnej!

bonus freebet
Bonus bez depozytu w Forbet

Chcesz, by współczynnik na kuponie wynosił 1.0 zamiast standardowego 0.88? Po prostu w okresie trwania promocji postaw mobilny kupon, na który będą składały się co najmniej 4 zdarzenia. Pamiętaj, iż każdy z typów musi być o kursie wynoszącym co najmniej 1.3.

Bonus na mobilne wygrane

Tylko kupony przedmeczowe zaliczają się do oferty. Nie dostaniesz powiększonych wygranych, jeśli zagrasz kupon LIVE albo zdecydujesz się postawić zakład za nieobrócone jeszcze środki bonusowe!

Chcesz korzystać z innych promocji od Forbet? Zapisz się do tego bukmachera, a będziesz mógł skorzystać z większości promocji! Kod promocyjny Forbet to „BETONLINE” i pozwala na zgarnięcie prezentu w postaci 50 PLN freebet! Dodatkowo, za trzy pierwsze wpłaty możesz zgarnąć łącznie aż 1200 PLN!

Szukasz buka dla siebie? Zerknij na ranking bukmacherów! Pamiętaj, że na naszej stronie dostępna jest również recenzja Forbet, z której dowiesz się wielu rzeczy na temat tej marki.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button