Obstawianie wyścigów konnych w STS. Nowe Wirtualne Sporty!

Bukmacher legalny STS przygotował dla graczy nową odmianę Wirtualnych Sportów. Od połowy czerwca każdy typer może obstawiać, między innymi, wyścigi konne, których do tej pory brakowało w ofercie!

Obstawianie wyścigów konnych w STS. Nowe Wirtualne Sporty!
Obstawianie wyścigów konnych w STS. Nowe Wirtualne Sporty!

Wyścigi konne w STS

Obstawianie wyścigów konnych online staje się bardzo popularne w naszym kraju i wcale nie mowa tutaj o stawianiu na prawdziwe zwierzęta. Jeżeli do tej pory patrzyliście z zazdrością na tych, którzy emocjonują się gonitwami, możecie szybko sami spróbować sił w tej dyscyplinie.

Nowe Wirtualne Sporty STS to nie tylko wyścigi koni, ale także psów. Wszystkie z tych kategorii dostępne są do obstawiania od początku dnia do końca. Innymi słowy – 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co bardzo ważne, zakłady są szybko rozliczane, gdyż rywalizacja trwa równie ekspresowo.

sts wirtualne sporty
sts wirtualne sporty

Wirtualne Sporty – nowości w STS!

Jeżeli chcesz sprawdzić się w Virtual Sports, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę STS, a następnie przejdziesz do odpowiedniej zakładki. Przypominamy, że obecnie nowi gracze mogą wykorzystać kod promocyjny i odebrać 29 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN przy wpłacie.

Kod promocyjny to „BETONLINE„. Podajesz go w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym, a reszta odbywa się już automatycznie!

Po wprowadzeniu zmian Wirtualne Sporty w STS to następujące dyscypliny:

  • Piłka Nożna
  • Tenis
  • Koszykówka
  • Wyścigi koni
  • Wyścigi psów

Czy to ostatnie nowości, jakie w najbliższym czasie przygotował dla graczy legalny bukmacher STS? Wkrótce się przekonamy – możecie być pewni, żę poinformujemy o każdej istotnej zmianie! :)

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button