Nowy ambasador i zmiana logo. Nowości w STS Polska!

STS zmienia się na naszych oczach. Marka planuje ekspansję Europy i pierwsze efekty już są widoczne – firma zmieniła logo oraz podpisała umowę sponsorską z legendarnym duńskim bramkarzem, Peterem Schmeichelem.

Nowy ambasador i zmiana logo. Nowości w STS Polska!
Nowy ambasador i zmiana logo. Nowości w STS Polska!

STS gra z Peterem Schmeichelem

Bukmacher STS nie jest już marką, która działa tylko w Polsce. Mimo że to na rodzimym rynku ma największy udział, od pewnego czasu można u niego zawierać zakłady także w innych krajach Europy. Wybór nowego ambasadora marki nie jest zatem zupełnie przypadkowy.

Piłkarz – z polskimi korzeniami – jest doskonałym przykładem tego, że odważni wygrywają. Podjął wyzwanie i zdecydował się na wyjazd za granicę, który okazał się drogą do licznych sukcesów w świecie sportu. Jest to niezwykle bliskie naszej filozofii związanej z ekspansją zagraniczną STS” – mówi Mateusz Juroszek, prezes bukmachera STS.

Trudno nie znać legendarnego duńskiego bramkarza, chociaż wielu graczy może nie kojarzyć go z twarzy w obecnych czasach. Prawdopodobnie nie każdy będzie pozytywnie komentował wybór władz STS, chociaż dopiero czas zweryfikuje jak tę nowość przyjmie rynek.

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Wraz z pojawieniem się nowego ambasadora w telewizji i mediach społecznościowych emitowany ma być specjalny spot promocyjny. Nie tylko zaprezentuje on świeżą twarz firmy, ale także przedstawi graczom możliwość wygrania 500.000 PLN w wyjątkowej ofercie specjalnej.

ZOBACZ VIDEO, oto najnowszy spot reklamowy STS z nowym ambasadorem:

STS logo. Zmiany i jeszcze raz zmiany!

Nie trzeba należeć do szczególnie spostrzegawczych osób, by zauważyć nowe logo na stronie internetowej STS. Bukmacher zaprezentował w listopadzie zupełnie nową grafikę, której wygląd ma przewodzić na myśl podstawowe wartości głoszone przez polskiego bukmachera.

Nowe logo wizualnie reprezentuje podstawowe wartości, które jako marka mamy wpisane w nasze DNA – nowoczesność, dynamikę oraz silny i sportowy charakter. W naszej komunikacji niezmiennie stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować – dodaje Juroszek.

Bonus na start w STS – 29 PLN bez depozytu!

Brak konta w STS? Można to łatwo nadrobić, a wystarcza do tego poświęcenie kilku minut wolnego czasu. Darmowy profil do obstawiania meczów można założyć na www.STS.pl – na start do zgarnięcia jest 29 PLN bez depozytu oraz 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie.

Uwaga! Bonus bez depozytu dostępny jest tylko ze specjalnym kodem promocyjnym. Aktywne hasło bonusowe brzmi BETONLINE i może być podane jedynie przy rejestracji w specjalnej rubryce.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button