Neteller u legalnych bukmacherów. Gdzie korzystać?

Neteller to portfel elektroniczny, który bardzo chętnie wykorzystywany jest przez graczy bukmacherskich. Na jakiej stronie do obstawiania legalnej w Polsce można korzystać z tej metody płatności?

Neteller u legalnych bukmacherów. Gdzie korzystać?
Neteller u legalnych bukmacherów. Gdzie korzystać?

Wielu polskich graczy korzystało u zagranicznych bukmacherów z dwóch metod płatności – Neteller oraz Skrill. Po zmianach przepisów w tej kwestii również sporo namieszano. Niestety, obecnie żaden polski bukmacher nie ma możliwości, by akceptować wypłaty środków na konto zagranicznych portfeli elektronicznych. Ustawodawca wymaga od prowadzących zakłady, by wszystkie wypłaty realizowali na konta w polskich instytucjach bankowych. W ten sposób łatwiej jest kontrolować wygrane danej osoby i przeciwdziała się braniu brudnych pieniędzy.

Neteller w Polsce u legalnych bukmacherów

Każdy obywatel naszego kraju może bez najmniejszego problemu zarejestrować się na stronie Neteller Polska. Proces weryfikacyjny nie jest skomplikowany, a samo założenie konta to kwestia kilku dłuższych chwil. Jakby nie patrzeć, dzięki portfelowi elektronicznemu łatwo jest dokonywać zakupów w sklepach internetowych czy kontrolować domowy budżet. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób przekonuje się do Netellera czy Skrilla.

Rozpoczęcie korzystania z Neteller w Polsce nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Pamiętajmy jednak przy tym, że u bukmacherów nie będziemy mieli z tej metody za wiele pożytku. Bo o ile wpłaty są jak najbardziej możliwe, wypłaty już nie.

neteller w polsce
Neteller w Polsce – płatności do bukmacherów online

Legalni bukmacherzy z Neteller

Niestety, trzeba to przyznać, że trudno znaleźć w Polsce legalnego bukmachera umożliwiającego dokonywania płatności za pomocą portalu Neteller. Bukmacherzy z Paysafecard czy wspomnianym już Skrillem nie są obecnie już taką rzadkością, jak jeszcze parę miesięcy temu, ale w kwestii portfela z charakterystycznym zielonym logo jeszcze sporo musi się zmienić, by gracze mieli powody do zadowolenia.

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje w Polsce możliwość wpłacania do bukmacherów pieniędzy przez Neteller. Zła natomiast to fakt, iż tylko STS online na ten moment posiada w Polsce podpisaną umowę z tym serwisem internetowym. Jeżeli zatem korzystamy na co dzień z portfela Neteller, nie mamy w kwestii wyboru bukmacherów zbyt wielkiego pola do popisu. Natomiast jeśli nie macie konta na www.STS.pl to warto go założyć, gdyż obecnie bukmacher oferuje darmowy bonus bez ryzyka w kwocie 100 PLN, jeśli podczas rejestracji wpiszecie kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Neteller u bukmachera online

Dokonywanie płatności za pomocą portalu Neteller jest bardzo proste. Wszystko odbywa się w ekspresowym tempie i z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa. I teraz to, co najważniejsze: za transakcje nie pobierane są prowizje bądź – w niektórych przypadkach – są one naprawdę niewielkie. Neteller był swego czasu najbardziej popularnym portfelem elektronicznym na świecie, do dzisiaj miliony ludzi korzysta z niego i w bezpieczny sposób przelewa swoje pieniądze.

Bukmacher STS Neteller
Bukmacher STS Neteller

Być może wkrótce pojawi się Bet365 w Polsce bądź inny zagraniczny bukmacherów, u którego także będzie można korzystać z Netellera. W 2019 roku do branży online ma wkroczyć także dostępny już obecnie u nas Superbet i być może u niego również będzie większy wybór portfeli elektronicznych. Oczywiście, można by tak było gdybać przez całe dnie, ale tak naprawdę nie ma to większego sensu.

Neteller a karty płatnicze

Jeżeli koniecznie chcemy wpłacić pieniądze z konta Neteller do polskiego, legalnego bukmachera, możemy to zrobić za pośrednictwem karty płatniczej. Portal wydaje taką kartę każdemu posiadaczowi konta i działa ona tak samo, jak podobne przedmioty tego typu od polskich banków.

Każdy z nas chce realizować płatności tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Właśnie dlatego warto zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście Neteller jest najlepszą metodą obecnie dostępną u bukmacherów w naszym kraju. Naszym zdaniem, znacznie lepiej wybrać Skrilla bądź pozostać przy standardowych bankach. W przypadku tych ostatnich w firmach takich jak chociażby LV BET możemy liczyć na wypłatę wygranych nawet w 10 minut od złożenia zlecenia. To naprawdę świetna opcja, szczególnie dla osób, które lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button