MMA VIP 2 karta walk. Dużo zmian! Kto będzie walczył?

„Król Syntholu” zatrzymany przez CBŚ – nie wystąpi na MMA VIP 2! Karta walk musiała zostać zmieniona. Kto będzie się bił? Sprawdź rozpiskę walk na gali, która już 18.06.2021!

MMA VIP 2 karta walk. Dużo zmian! Kto będzie walczył?
MMA VIP 2 karta walk. Dużo zmian! Kto będzie walczył?

MMA VIP 2 – gala Najmana pełna celebrytów

Już 18 czerwca, czyli w najbliższy piątek, odbędzie się gala MMA VIP 2. Podczas imprezy zobaczymy w akcji wielu celebrytów, których na co dzień nie kojarzymy ze sportami walk. Przygotowane dla kibiców freak fighty od dawna wywoływały spore emocje. Niestety, do niektórych pojedynków ostatecznie nie dojdzie. Na szczęście, MMA VIP 2 karta walk cały czas wygląda dość imponująco.

Kto walczy na MMA VIP 2? Niestety, nie zobaczymy tego, na którego występ bardzo wiele osób czekało, czyli „Króla Syntholu”. Szymon Komandos z charakterystycznymi ogromnymi bicepsami miał zmierzyć się z „Taxi Złotówą”, ale ostatecznie do tego pojedynku nie dojdzie. Powód jest dość niecodzienny – muskularny uczestnik main eventu został zatrzymany przez CBŚ, a tym samym trzeba było znaleźć za niego zastępstwo. Ostatecznie wybór padł na Dariusza Dara Kaźmierczuka. „Lew” będzie bił się z „Taxi Złotówą” w ostatnim pojedynku wieczoru.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Każdy, kto chce wiedzieć, jacy są MMA VIP 2 uczestnicy, powinien też być ciekawy tego, o której godzinie będzie gala. Start został zaplanowany na godzinę 20. W tym czasie odbędzie się jedno spotkanie na Euro 2020 – będzie to pojedynek Anglii ze Szkocją. Wydaje się, że jest spora szansa na to, iż polscy kibice wybiorą tym razem mieszane sztuki walki zamiast piłki nożnej.

MMA VIP 2 kto walczy? Zmiany w karcie walk [16 czerwca – AKTUALIZACJA]

Niestety, z karty walk w ostatniej chwili wypadł pojedynek Fit Dzika z Nikosiem Zatowką. Menedżera Piotra Piechowiaka, czyli tego drugiego, będziemy mieli możliwość zobaczenia podczas trzeciej edycji imprezy freak fightowej organizowanej przez Najmana. Na razie data wydarzenia nie jest znana, ale możemy spodziewać się w niej kolejnych interesujących zestawień.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Karta walk MMA VIP 2 nie została już bardziej odchudzona, jednak doszło do jeszcze jednej modyfikacji uczestników. Przeciwnikiem Kacpra Miklasza będzie Tomas Vaicikas. Litewski fighter nie jest mało doświadczony – na koncie ma 10 zawodowych pojedynków, chociaż imponującej kariery nie zrobił w świecie sportów walki.

Grane na typy na MMA VIP 2 dają jasno do zrozumienia, że nowi zawodnicy wpisani do karty walk nie mają większych szans na zwycięstwa. Czy jednak na pewno tak będzie? O tym przekonanym się na samym początku zbliżającego się weekendu.

MMA VIP 2 karta walk. Oficjalna rozpiska pojedynków. Oni będą walczyć w Częstochowie!

Wydaje się, że MMA VIP 2 ma szansę na stałe wpisać się w kalendarzu imprez dla miłośników freak fightów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że popularnością dość szybko przebije takie wydarzenia jak chociażby Punchdown 4. Mimo że ostatecznie musiała zostać nieco zmodyfikowana MMA VIP 2 karta walk, cały czas wygląda ona interesująco.

Jesteście ciekawi, kto będzie walczył na MMA VIP 2? Poniżej pokazana została lista walk, która jest już tą oficjalną. W przypadku kolejnych zawirowań związanych z którymkolwiek z zawodników, pojedynek z jego udziałem zostanie po prostu odwołany bądź przeniesiony na kolejną galę.

MMA VIP 2 walki. Pojedynki zaplanowane na 18.06.2021
🥊🥊

  • Dariusz ”Lew” Kaźmierczuk vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
  • Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał ‘Antykonfident” Podejma
  • Krystian “Młody Pudzian” Pudzianowski vs. Tomasz PRINCE CHIC
  • Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
  • Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
  • Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
  • Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
  • Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
  • Kacper Miklasz vs Tomas Vaicikas
Oficjalny plakat gali MMA VIP 2
Oficjalny plakat gali MMA VIP 2

Start wydarzenia został zaplanowany na godzinę 20. Wszyscy chętni mogą obejrzeć całą galę za pośrednictwem systemu PPV. Koszt dostępu do transmisji rozpoczyna się od niecałych 33 zł.

Gdzie stawiać typy na MMA VIP 2?

Wśród naszych Czytelników na pewno nie brakuje takich osób, których interesują MMA VIP 2 zakłady bukmacherskie. Okazuje się, że będzie można stawiać na walki przygotowane przez Marcina Najmana, a kursy na niektórych zawodników wydają się być więcej niż zaskakująco wysokie.

Kto jest faworytem poszczególnych starć? Ile można zarobić, grając na największe gwiazdy? Tego wszystkiego dowiedzieć się można, przeglądając aktualne kursy bukmacherskie na www.eFortuna.pl. Przypominamy, że w portalu tym cały czas jest do odebrania pakiet prezentów – 20 PLN bez depozytu, nawet 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz ekstra 2010 PLN przy II depozycie na konto typerskie!

Obstawianie MMA VIP 2
Obstawianie MMA VIP 2

Znalezienie zakładki z ofertą na MMA VIP 2 w Fortunie nikomu nie powinno sprawić najmniejszych kłopotów. Na pewno freak fighty nie należą do takich wydarzeń, które trzeba by było długo analizować, by wybrać pewniaki do zagrania.

Pamiętajmy, by zawsze wybierać tylko i wyłącznie strony z licencją Ministerstwa Finansów. Fortuna działa zgodnie z przepisami, dlatego stawienie zakładów w jej przypadku nie jest obarczone ryzykiem popadnięcia w konflikt z prawem.

Czekacie już na galę MMA VIP 2 czy może tego typu wydarzenia w ogóle was nie interesują?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button