Liga typerów Australian Open 2019. Wygraj 2000 PLN!

Aż 2000 PLN można wygrać w najnowszej promocji przygotowanej przez legalnego bukmachera LV BET. Poznaj szczegóły dotyczące tenisowej ligi typerów!

Liga typerów Australian Open 2019. Wygraj 2000 PLN!
Liga typerów Australian Open 2019. Wygraj 2000 PLN!

Liga typerów tenis

Oferta jest dostępna w dniach od 14 do 27 stycznia. Nie trzeba się do niej zapisywać, by wziąć udział i tym samym mieć szansę na zdobycie jednej z przygotowanych nagród pieniężnych.

W trakcie trwania promocji gracz musi stawiać kupony za co najmniej 10 PLN, które będą zawierały typy z tegorocznego Australian Open. Brane są pod uwagę także zakłady długoterminowe, ale należy pamiętać o tym, że muszą być one rozliczone do końca promocji! Jeżeli lubisz uczestniczyć w lidze typerów to na stronie ligatyperow.xyz również znajdziesz podobny konkurs typerski z nagrodami.

Promocje bukmacherskie 2019

Bukmacher LV BET będzie na stronie internetowej na bieżąco aktualizował tabelę uczestników. Największych zmian można spodziewać się w poniedziałki i czwartki.

Pokazywane punkty będą naliczane w następujący sposób:

• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Nie można stawiać pieniędzy bonusowych, ponieważ tylko aktywność za środki własne jest zaliczana do oferty i umożliwia zbieranie „oczek” do oficjalnego rankingu.

Nagrody to środki, które można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych. Najgorsze premiowane miejsce to 80 PLN bonusu, a najlepsze – aż 2000 PLN!

LV BET kod promocyjny

Musisz posiadać konto w LV BET, by skorzystać z tej oferty. Jeżeli jeszcze nie jesteś w nim zarejestrowany, zrobisz to przez internet, wypełniając specjalny formularz.

Obecnie u opisywanego bukmachera można wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„!

Darmowa rejestracja u bukmachera online – www.LVBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button