Kurs 50.0 na Przybysza w main evencie KSW 69!

23 kwietnia w main evencie KSW 69 Sebastian Przybysz spróbuje obronić pas mistrzowski. Kurs na zwycięstwo Polaka powiększony został przez Fortunę aż do 50.0!

Kurs 50.0 na Przybysza w main evencie KSW 69!
Kurs 50.0 na Przybysza w main evencie KSW 69!

Fortuna daje bonus na Przybysza

Legalny bukmacher Fortuna przygotował jedyną w swoim rodzaju promocję na walkę wieczoru zbliżającej się gali KSW 69. Dzięki akcji postawić można na wygraną faworyzowanego Sebastiana Przybysza tak, jakby kurs na niego wynosił 50.0, a nie standardowe 1.17. Jak pokazują to notowania bukmacherów, nikt nie ma wątpliwości, że to Polak jest zdecydowanym faworytem w starciu z Werllesonem Martinsem.

Jeżeli ktoś chce zarobić więcej, niż normalnie na triumfie Przybysza, może na stronie www.eFortuna.pl w dniach 21-23 kwietnia utworzyć darmowe konto typerskie i zagrać kupon, dzięki któremu do zdobycia jest dodatkowe 200 zł bonusu. Limitowany kod promocyjny to „BETONLINE” i wpisany może być jedynie przy rejestracji. U bukmachera Fortuna można grać nie tylko pewniaki z KSW, ale także możliwe jest obstawianie High League na wyłączność.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Fortuna – promocja na KSW 69

Aby skorzystać z promocji na zwycięstwo Przybysza, należy zagrać kupon:

  • SOLO
  • na stronie internetowej, mobilnej albo w aplikacji na telefony
  • po rejestracji konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” dokonanej w dniach 21-23 kwietnia do godziny 19
  • stawka minimum 4 zł brutto

Gracz po rejestracji konta musi dokonać wpłaty na konto typerskie w wysokości co najmniej 30 zł i następnie postawić na to, że Sebastian Przybysz poradzi sobie z starciu wieczoru KSW 69. W przypadku wygranej Polaka do salda odpowiednich osób dopisana zostanie nie tylko zysk widoczny na kuponie, ale także premia 200 zł.

Na stronie marki Fortuna grać można także inne przygotowane na KSW 69 typy. Tym bardziej, że na dobry początek bukmacher przekazuje graczom nawet trzy specjalne premie, wśród których dostępny jest chociażby bonus bez depozytu w wysokości 20 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

KSW 69 bonus powitalny w Fortunie + kurs 50.0 na wygraną Przybysza!

W ramach promocji powitalnej bukmachera Fortuna pierwszy kupon jest zakładem bez ryzyka z możliwością otrzymania do 600 zł zwrotu. Przy drugim depozycie na konto zgarnąć można jeszcze 100% do 2000 zł jako specjalne doładowanie. To wszystko daje razem ponad 2600 zł do zdobycia!

Gala KSW 69 rozpoczyna się w najbliższą sobotę o godzinie 20. Walka wieczoru będzie miała miejsce zdecydowanie później, dopiero po godzinie 23. Wszystkie aktualne kursy na każdą z zaplanowanych potyczek można sprawdzić na www.eFortuna.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 246

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button