Który bukmacher lepszy? LVBET czy NobleBet?

Wybór odpowiedniego bukmachera to klucz do sukcesu każdego gracza. Jednak jak odnaleźć się w przypadku tak dużego wyboru? Dzisiaj postaramy się pomóc Ci rozwiązać tą zagadkę. Przedstawimy Ci porównanie dwóch, naszym zdaniem najlepszych zawodników – LVBET i NobleBet.

Który bukmacher lepszy? LVBET czy NobleBet?

LVBET – co powinieneś wiedzieć?

LVBET otrzymał licencję Ministerstwa Finansów w 2016r. Operator posiada mocno rozbudowaną ofertę na zakłady przedmeczowe. Dodatkowo w jego ofercie znajdziemy liczne propozycje na żywo, a także z kategorii sportów wirtualnych i e-sportu. Nie zabraknie tutaj najważniejszych wydarzeń sportowych czy rozgrywek topowych lig.

Bonus na start

Każdy nowy gracz może liczyć na wysoki bonus powitalny – 3353zł, w tym 3000zł bonusu od depozytu, 333zł bonusu na zakład bez ryzyka oraz 20zł na zakład bez depozytu. Wysokie wartości bonusów pozwalają zapoznać się ze światem LVBET.pl bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Promocje dla stałych klientów

Każdy stały gracz może ubiegać się o wejście do strefy VIP. Aby tego dokonać należy jednak wykazać się szczególną aktywnością, która musi być zauważona przez operatora. Jednak jest o co walczyć. Elita może liczyć na zaproszenia na wydarzenia sportowe, a także atrakcyjne nagrody.

Jeśli jednak wolisz grać bardziej zachowawczo, to i dla Ciebie znajdą się atrakcyjne promocje. Gracze mogą liczyć na promocje związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, w tym:

  • Bezpieczny Kupon 5+ na zakłady kombi,
  • LV Kombi Boost.

Dodatkowe opcje

Każdy gracz może w prosty sposób pobrać aplikację mobilną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dodatkowo bukmacher nie stosuje sztywnych limitów. Jednorazowo możemy wypłacić nawet do 300 000zł.

W naszej ocenie LVBET jest pozycją wartą głębszego rozważenia. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to będziesz mógł na spokojnie sprawdzić tę pozycję wykorzystując wysokie bonusy startowe. Naszym zdaniem naprawdę warto.

NobleBet – co powinieneś wiedzieć?

Oferta NobleBet.pl również kładzie szczególny nacisk na zakłady przedmeczowe. Znajdziemy tutaj ok. 60 różnych dyscyplin sportowych, w tym zarówno klasyki, jak i propozycje niszowe. Dodatkowo operator zapewnia możliwość typowania zakładów na żywo, czy w kategorii sportów wirtualnych oraz e-sportu. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie propozycję dopasowaną do swoich potrzeb.

Bonus na start

Dla nowych klientów NobleBet zaproponował bonus w wysokości 2020zł, w tym 2000 w ramach bonusu od depozytu oraz 20zł za aktywowanie aplikacji mobilnej. Choć bonus nie jest tak wysoki jak w przypadku LVBET to z pewnością da szansę na bliższe zapoznanie się z ofertą.

Promocje dla stałych klientów

Oprócz możliwości przystąpienia do programu lojalnościowego gracze mogą skorzystać z promocji dodatkowych, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Betbuilder. W tej promocji gracze mogą zgarnąć nawet 1000zł bonusu.

Dodatkowe opcje

Podobnie jak w przypadku LVBET również gracze NobleBet mogą liczyć na wysokie limity oraz korzystać z aplikacji mobilnej. W naszej ocenie w tej kategorii obaj operatorzy wypadają równie dobrze.

Wyłonienie pierwszego miejsca było naprawdę trudne. Oferty obu operatorów mają wszystko co powinny, aby móc je uznać za konkurencyjne. W naszej ocenie to, którego operatora wybrać powinno zależeć od Twoich aspiracji. Jeśli planujesz grać wysoko wybierz LVBET, który ma znacznie lepszy program lojalnościowy, w pozostałych wariantach postaw na NobleBet, który zapewni Ci lepsze promocje.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button