Który bukmacher daje kasę na start? Oto lista!

Każdy chce wiedzieć, który bukmacher daje kasę na start. Jeżeli planujesz założyć konto do obstawiania meczów, lista miejsc z dostępnymi bonusami będzie na pewno tym, co bardzo ci się przyda!

Który bukmacher daje kasę na start? Oto lista!
Który bukmacher daje kasę na start? Oto lista!

Bonusy powitalne, czyli pieniądze na dobry początek

Kiedy czytamy o zakładach bukmacherskich online, tak naprawdę cały czas pojawia się temat bonusów powitalnych. To premie, dzięki którym przy zakładaniu konta można otrzymać pieniądze na obstawianie. Pytanie dotyczące tego, który bukmacher daje kasę na start jest tak popularne nie bez powodu, a wynika to przede wszystkim z faktu, że każdy chciałby za rejestrację otrzymać możliwie jak najwięcej.

Zawsze trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem. Pamiętajmy przede wszystkim o tym, iż w naszym kraju grać można tylko u legalnych bukmacherów. Firmy online z licencją bukmacherską to jedyny wybór dla tych, którzy nie chcą wpaść w tarapaty za swoją chęć grania pewniaków na mecze piłkarskie czy inne wydarzenia sportowe.

STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

W momencie szukania bonusów powitalnych miejmy na uwadze to, że tylko niektóre marki działają zgodnie z przepisami. Na naszej stronie można dokładnie sprawdzić gdzie grać legalnie, a gdzie nie jest to w ogóle możliwe.

Dlaczego informacja o tym, który bukmacher daje kasę na start jest tak ważna dla typerów? Wydaje się to oczywiste – chodzi tutaj o to, że można otrzymać środki na granie kuponów i niekiedy nawet nie musimy ponosić za to jakichkolwiek kosztów.

Czy bukmacherzy oferują tylko pieniądze?

Wydaje się to dość oczywiste, że wszystkim graczom zależy na tym, aby otrzymać możliwie jak najwyższy bonus na dzień dobry. Wiele osób szuka informacji o tym, który bukmacher daje kasę na start, ale jednocześnie nie wyklucza także otrzymania innych premii. Tymczasem bukmacherzy niekiedy starają się proponować nie tylko pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Kiedy odbiera się u bukmachera pieniądze, trzeba mieć na uwadze to, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Przede wszystkim chodzi o obrót – trzeba wykorzystać daną kwotę pewną ilość razy, by ostatecznie środki stały się gotówką, z którą można robić to, co tylko się chce. Przy innego rodzaju premiach coś takiego nie ma miejsca.

Oczywiście, prezenty na start u bukmacherów mogą być bardzo różne. Swego czasu można było znaleźć nawet karnety na mecze piłkarskie, a do dzisiaj otrzymuje się niekiedy gadżety czy chociażby pakiet telewizji online do oglądania sportu. To wszystko sprawia, że bonusy bukmacherskie nabierają już nieco szerszego znaczenia i niekoniecznie oznaczają zawsze dokładnie to samo.

W tym materiale zajmiemy się jednak w pierwszej kolejności tymi stronami, gdzie można otrzymać pakiet prezentów będących środkami pieniężnymi. Jest ich sporo, a są to chociażby freebety, cashbacki czy środki od kolejnej wpłaty.

Jakie są rodzaje bonusów u bukmacherów?

Odbieranie kasy u bukmachera – łatwo napisać, ale czy tak samo łatwo odebrać? W większości przypadków jak najbardziej, ale trzeba liczyć się z tym, że firmy na rynku oferują przeróżne rodzaje premii i każdy musi sam podjąć decyzję, co będzie dla niego najlepsze.

Pieniądze od bukmachera mogą przybrać różne formy. Te najpopularniejsze to:

 • Cashbacki – zwrot od przegranej. W przypadku nietrafionego kuponu otrzymuje się pieniądze na konto bukmacherskie;
 • Doładowanie przelewu – odebranie 50, a czasem nawet 100% wartości przelewu w formie premii;
 • Freebet – darmowy kupon do postawiania. Ma zawsze konkretną wartość i można go wykorzystać tylko przy zakładach o odpowiednich parametrach;
 • Bonus bez depozytu – premia bez konieczności przelewania własnych środków na konto. Gracz dostaje pieniądze tylko za zweryfikowanie danych czy zgody marketingowe;
 • Zakłady bez ryzyka – bardzo popularne, bo pozwalają na zagranie zakładu, który nigdy nie kończy się stratą wszystkich zainwestowanych pieniędzy.

Który bukmacher daje kasę na start?

Warto sprawdzić przed rejestracją, który bukmacher daje kasę na start. W ten sposób badamy cały rynek, a następnie mamy możliwość wybrać to, co jest dla nas najistotniejsze. Dla jednych liczą się zakłady bez ryzyka, a inni wybierają bonusy bez wpłaty. Każdy sam musi zdecydować, co będzie dla niego rozwiązaniem najlepszym. Oczywiście, może wybrać stronę, gdzie proponuje się różne bonusy w ramach tego samego pakietu powitalnego.

Chcesz wiedzieć, który bukmacher daje kasę na start? Nie są ci do tego potrzebne zestawienia najlepszych bukmacherów i tym podobne, o ile już wiesz, co jest dla ciebie najważniejsze w tej materii. Sprawdź poniżej dostępne bonusy, które wybierane są najchętniej przez polskich graczy. Każdy coś jest w stanie dla siebie wybrać.

Niektórym mogłoby się wydawać, że nie wszystkie z niżej wymienionych promocji są atrakcyjne. Na to mogłyby wskazywać niekoniecznie najwyższe kwoty. Trzeba zdawać sobie jednak sprawę, iż premie na start trzeba najczęściej obracać, a im łatwiej to zrobić, tym lepiej, gdyż de facto prościej jest otrzymać dany bonus. Nie zawsze więc najlepsze premie to po prostu te najwyższe. Gdyby tak było, czytanie opinii, recenzowanie, tworzenie rankingów nie miałoby najmniejszego sensu.

Zestawienie firm bukmacherskich dających pieniądze na start znajduje się poniżej. Już teraz każdy może je sprawdzić.

STS oferuje 1660 PLN z kodem „BETONLINE”

jaki kod promocyjny sts online
STS daje kasę na start – oto kod promocyjny!

Marki STS nikomu przedstawiać nie trzeba. Na stronie internetowej www.STS.pl zapisać się do gry można w kilka chwil. Na start jest dostępny tutaj nie jeden bonus, ale kilka. To wszystko o łącznej wartości do 1660 PLN.

Każdy przy rejestracji może wykorzystać w STS kod promocyjnyBETONLINE„. Zapewnia on na dobry początek aż 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Pozwala to na postawienie kuponu, który albo okaże się wygrany, albo nie przyniesie nam całkowitej klęski ze względu na przygotowany zwrot stawki.

Legalna marka STS to też aż trzy premie od pierwszych depozytów. Dzięki rejestracji w tym miejscu dostać można od 300 do nawet 700 PLN ekstra. Bonusy rozkładają się w następujący sposób:

 • 100% do 300 PLN
 • 50% do 500 PLN
 • 50% do 700 PLN

Po rejestracji konta w STS warto zajrzeć do profilu gracza. Znaleźć można w nim informacje o zadaniach do wykonania, dzięki którym do odebrania jest nawet 60 PLN ekstra.

Kiedy ktoś sprawdza to, który bukmacher daje kasę na start, bardzo często decyduje się w pierwszej kolejności na STS. To firma niezwykle popularna w naszym kraju,, a jednocześnie oferująca bardzo wiele zakładów.

Fortuna: Premia bez depozytu dla wszystkich!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Bardzo wielu graczy szukających dla siebie bukmachera wybiera Fortunę, ponieważ pozwala ona na odebranie najprawdziwszego bonusu bez depozytu. To oznacza możliwość zgarnięcia premii na start bez wkładu własnego. Innymi słowy – tworzymy konto u bukmachera, a automatycznie dostajemy pieniądze na dobry początek. Wystarcza pełna weryfikacja danych.

W pakiecie powitalnym na stronie www.eFortuna.pl dostaje się 20 PLN bez wpłaty, które można wykorzystać na obstawianie, a kiedy uda się wygrać – wszystko trafia od razu na konto główne, nic nie trzeba obracać!

Odbieranie pieniędzy na start w Fortunie wygląda następująco:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Zarejestrowanie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Zweryfikowanie danych
 4. Odebranie 20 PLN bez depozytu
 5. Dodatkowe 10 PLN przy I wpłacie
 6. Zagranie pierwszego kuponu do 600 PLN bez ryzyka!
 7. Premia 50% do 200 PLN przy II wpłacie

Fuksiarz: Nie tylko standardowa premia, ale Polsat Box Go za darmo!

Bonus Fuksiarz - bez obrotu
Bonus Fuksiarz – bez obrotu

Jeżeli ktoś szuka czegoś więcej, niż tylko standardowych bonusów od pierwszych wpłat, może sprawdzić dokładnie to, co oferuje www.Fuksiarz.pl. Ten legalny bukmacher proponuje nowym graczom 500 PLN na start, jednak oprócz tego można zdobyć u niego pakiet sportowy w Polsat Box Go za darmo. Dzięki temu prezentowi przez 30 dni można oglądać wiele meczów online bez jakichkolwiek opłat.

Jeżeli chcemy skorzystać z bonusu na start u bukmachera Fuksiarzy, wystarczy, że wypełnimy u niego na stronie formularz rejestracyjny. Nie jest potrzebny kod promocyjny ani nic podobnego.

 1. Zarejestrowanie za darmo na www.Fuksiarz.pl
 2. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
 3. Zagranie pierwszego kuponu ze zwrotem nawet 500 PLN w razie przegranej
 4. Odebranie pakietu SPORT w Polsat Box Go za darmo

Oczywiście, bukmacher dający kasę na start to jedno, ale nie można także zapominać, że w tego typu miejscach liczą się także inne prezenty do zdobycia. Jeżeli jednak na pierwszym miejscu stawiane są u was pieniądze, macie naprawdę wiele możliwości.

Betfan: Bonus 1660 PLN od Pudzianowskiego

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Niektórym może się to wydawać interesujące, bo rzeczywiście STS i Betfan proponują dokładnie tyle samo na start swoim nowym klientom. Tyle że na www.Betfan.pl kasa na start odbierana jest na nieco innych zasadach.

Zapisując się do gry u bukmachera Betfan, można skorzystać z promocji, której twarzą jest sam Mariusz Pudzianowski. Ambasador marki reklamuje grę bez ryzyka z cashbackiem oraz freebetem. Do tego wszystkiego można w tym miejscu dostać nawet 1000 PLN przy drugiej wpłacie na konto.

Który bukmacher daje kasę na start? Z pewnością Betfan, a szczegóły wyglądają następująco:

 1. Wejście na stronę www.Betfan.pl
 2. Zarejestrowanie z kodem „BETONLINE
 3. Zagranie pierwszego zakładu z cashbackiem do 600 PLN w razie przegranej
 4. Freebet 60 PLN – wygrana trafia na konto główne!
 5. Dokonanie drugiej wpłaty – 100% do 1000 PLN w formie ekstra premii

Betfan jest przykładem takiego bukmachera, który pozwala na otrzymanie pieniędzy na start na prostych warunkach. Tutaj wszystko jest dokładnie wiadomo, a premię można w mało skomplikowany sposób zamienić na gotówkę, co jest dodatkowym plusem.

Jaki jest najlepszy bukmacher z bonusem na start?

Wiemy już to, który bukmacher daje kasę na start. Cały czas pojawiają się nowe oferty powitalne, a na naszej stronie opisujemy wszystkie z nich. Warto śledzić na bieżąco to, co u nas się dzieje i wybierać dla siebie najkorzystniejsze rozwiązania.

Trzeba pamiętać, że na dobry początek otrzymanie wysokiej premii powinno być ważne, ale nie może też zupełnie zasłaniać nam tego, co jest tak naprawdę najważniejsze. Chodzi tu o codzienne obstawianie. Zawsze należy upewnić się, czy bukmacher, którego wybraliśmy, swoim stałym klientom też proponuje promocje i czy jest ich sporo. Nie bez znaczenia są także kursy i o tym również należy pamiętać.

Dla każdego bukmacher dający kasę na start musi mieć coś innego. Jedni uważają, że liczy się niewielki obrót, a inni stawiają na możliwie jak największą wartość premii. Każdy sam podejmuje decyzję, na co ostatecznie się zdecyduje.

Pamiętajmy o tym, że rejestracji u jednego bukmachera można dokonać tylko jeden raz. Czasem nawet największy bonus powitalny nie jest w stanie zrekompensować słabej regularnej oferty. Trzeba mieć tego świadomość.

Podawanie tego, jaki jest najlepszy bukmacher z bonusem na start, nie ma tak naprawdę najmniejszego sensu, bo żadna odpowiedź nie będzie tutaj odpowiadała odczuciom wszystkich osób. Trzeba zadać sobie pytanie, jakie ma się potrzeby i dopiero potem analizować konkretne promocje startowe w zakładach bukmacherskich.

Bukmacherzy z kasą na start – czy to bezpieczne?

Bukmacherzy z kasą na start
Bukmacherzy z kasą na start

W internecie nie wszystko jest tak piękne i kolorowe, jak podaje się to w oficjalnych komunikatach. Tym samym często mamy dylemat w kwestii bezpieczeństwa. A kiedy w grę wchodzą pieniądze, lampek ostrzegawczych w naszej głowie pojawia się jeszcze więcej.

Można było przeczytać tutaj o tym, który bukmacher daje kasę na start i jaką dokładnie. Jesteśmy przekonani, że każdy doszedł już do pewnych wniosków i raczej wie, co chciałby u bukmachera odebrać. A co z bezpieczeństwem? O to martwić się nie musimy, o ile tylko będziemy wybierać legalne firmy bukmacherskie. Decydujemy się więc tylko na strony z licencją Ministerstwa Finansów. Nie wybieramy podejrzanych portali, a tym bardziej takich, o których nigdy nie słyszeliśmy albo znajdują się na „czarnej liście” Ministerstwa Finansów.

Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy znaleźliśmy stronę, która pod względem prawnym jest dozwolona, możemy ją zweryfikować w bardzo łatwy sposób. Wystarcza przede wszystkim sprawdzenie adresu strony internetowej. Ten musi mieć końcówkę „.pl”.

Nieco mniej kłopotów przy weryfikacji legalności jest, gdy korzystamy z punktów naziemnych bukmacherów. Problem polega jednak na tym, w takich miejscach nie ma premii na start, a tym bardziej nie ma mowy, by bukmacher dawał kasę za samo wejście do lokalu. W dłuższej perspektywie taki model biznesowy nie byłby szczególnie opłacalny.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 411

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button