KSW 60: Ugonoh vs Narmo typy i kursy

Izuagbe Ugonoh vs Thomas „The Last Viking” Narmo to jedna z walk wieczoru gali KSW 60, która odbędzie się 24 kwietnia 2021. Jakie typy bukmacherskie i kursy znaleźć można na to wydarzenie?

KSW 60: Ugonoh vs Narmo typy i kursy
KSW 60: Ugonoh vs Narmo typy i kursy

Typy bukmacherskie na KSW 60. Kto faworytem?

Podczas gali KSW 60 w oktagonie zobaczymy wielu znakomitych zawodników. W karcie walk znalazło się miejsce zarówno dla tych, którzy są już dobrze znani każdemu fanowi MMA, jak i dobrze zapowiadających się fighterów, o jakich dopiero może zrobić się głośno. Zdecydowanie do każdej z tych kategorii zaliczyć można bohaterów pojedynku Izuagbe Ugonoh vs Thomas „The Last Viking” Narmo. Z jednej strony mamy dobrego pięściarza kategorii ciężkiej i mistrza świata w K-1, który stawia pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki, a z drugiej – byłego hokeistę o sporej ambicji i wielu umiejętnościach.

O Thomasu Narmo prawdopodobnie w Polsce nie słyszało zbyt wielu. Tymczasem stoczył on w zawodowej karierze zawodnika MMA już cztery pojedynki i w każdym z nich zwyciężał. Po raz ostatni w oktagonie wystąpił w listopadzie ubiegłego roku. Na gali UFL 4: The Culture jego rywalem był Jose Silva Lopez – debiutujący w tej formule walk.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Jakie są na KSW 60 typy? Mało kto wierzy w to, że podczas tej imprezy Tomasz Narkun nie obroni tytułu mistrzowskiego albo że sztuka ta nie uda się również Marianowi Ziółkowskiemu. Aktualne kursy na występy dwóch wspomnianych czempionów można sprawdzić w dowolnym momencie na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Ugonoh – Narmo typy i kursy na walkę

Izu Ugonoh waży nieco ponad 105 kilogramów i mierzy 196 centymetrów wzrostu. W przeciwieństwie do swojego najbliższego przeciwnika, związany jest ze sportami walki od dawna, chociaż w MMA przed nim dopiero pierwsze starcie po debiucie.

Rywalem numer jeden polskiego pięściarza był Quentin Domingos, z którym zmierzył się na KSW 54 pod koniec sierpnia 2020 roku. Ugonoh w tym starciu zwyciężył już w pierwszej rundzie. W karcie wyników podano TKO (kontuzja nogi rywala).

Co można powiedzieć o Thomasie Narmo? Jest wyższy od Ugonoha i w MMA ma bogatszą historię. Warto jednak odnotować to, że jeszcze ani razu nie miał okazji zmierzyć się z kimś, kto w mieszanych sztukach walki wygrał przynajmniej jeden pojedynek. Jakby tego było mało, wcześniej zajmował się… hokejem. Doświadczenie Polaka może mieć tutaj zatem ogromne znaczenie i Norweg wcale nie jest uznawany za faworyta, mimo że przedstawiany jest jako niepokonany.

Na walkę Ugonoh – Narmo kursy wyraźnie pokazują, że to czarnoskóry zawodnik jest faworytem. Za każdą postawioną na niego złotówkę zarobimy tylko 40 groszy (minus podatek). Z kolei w przypadku zawodnika ze Skandynawii można liczyć na ponad 1,70 zł zysku.

KSW 60 bonusy. Gdzie zdobyć pieniądze na obstawianie?

Do gali KSW 60 czasu coraz mniej, dlatego warto sprawdzić, gdzie można otrzymać specjalne bonusy na to wydarzenie, ale i nie tylko. Bukmacherów z bonusami na start nie brakuje, podobnie jak sporo jest kodów promocyjnych do wykorzystania. Oto te najpopularniejsze:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

STS bonus bez depozytu to zdecydowanie najbardziej znana oferta specjalna na legalnej stronie w Polsce. Zbiera bardzo pozytywne opinie w sieci, natomiast u samego bukmachera można, oczywiście, postawić na dowolną walkę zaplanowaną na KSW 60.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button