Konkurs piłkarski na weekend. Fortuna rozdaje po 500 PLN!

Bukmacher Fortuna ma dla fanów piłkarskich specjalny konkurs typerski z nagrodami. Do zdobycia jest aż 500 PLN do wykorzystania w salonach Empik w całej Polsce! Zainteresowany? Już teraz możesz poznać szczegóły tej zabawy!

Konkurs piłkarski na weekend. Fortuna rozdaje po 500 PLN!
Konkurs piłkarski na weekend. Fortuna rozdaje po 500 PLN!

Fortuna – konkurs typerski 2019

Promocja bukmacherska jest dostępna w dniach od 14 do 16 czerwca. Nie trzeba się do niej zapisywać, ponieważ każdy gracz zarejestrowany w Fortunie może z niej skorzystać. Warunkiem jest zagranie minimum trzech kuponów spełniających warunki regulaminu.

Do akcji wliczają się jedynie zakłady przedmeczowe. Wszystkie muszą zawierać jedynie typy z piłki nożnej. Możesz stawiać AKO, SOLO lub MAXIKOMBI – wszystkie te produkty liczą się tak samo.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwycięzcami zostaną osoby, którym uda się osiągnąć najwyższy obrót ze wszystkich uczestników. Do zgarnięcia jest łącznie dziesięć kart po 500 PLN każda, co daje pulę w wysokości 5000 PLN!

Zabawa z nagrodami. Obstawiaj i wygrywaj!

Nagrody przyznawane są w formie kart podarunkowych, które można wykorzystać w salonach Empik. Nie jest możliwe zamienienie nagrody na gotówkę.

Kupony promocyjne możesz stawiać na stronie internetowej bukmachera bądź w aplikacji mobilnej na Androida oraz system iOS.

Nie ma stawki minimalnej kwalifikującej się do oferty, dlatego też możesz grać tak, jak tylko ci się to podoba!

A jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, pomyśl o jego założeniu, by korzystać z wielu promocji oraz mieć możliwość oglądania meczów online oraz obstawiania. Bukmacher Fortuna od pewnego czasu oferuje konto bez weryfikacji, dzięki czemu proces zapisywania się do niego trwa tylko kilka chwil!

Przy rejestracji można wykorzystać Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Na start nowi gracze otrzymują do 1000 PLN bonusu powitalnego! Szczegóły na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej, do której link dostępny jest poniżej!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button