Konkurs na MŚ 2018 w Forbet. 200 PLN do zdobycia!

Obstawiaj mecze mistrzostw świata do samego końca trwania turnieju i weź udział w rywalizacji bukmachera Forbet. Do zdobycia są nagrody pieniężne w formie bonusów. Każdy z graczy może otrzymać 200 PLN!

Konkurs na MŚ 2018 w Forbet. 200 PLN do zdobycia!
Konkurs na MŚ 2018 w Forbet. 200 PLN do zdobycia!

Promocja jest dostępna dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Obowiązuje do dnia 15 lipca do godziny 23.59. Do zabawy kwalifikują się tylko wybrane kupony – można zgłosić ich dowolną ilość, ale dla każdego czeka przygotowano maksymalnie jedną premię.

Kupon promocyjny musi zawierać co najmniej jeden typ na mecz mistrzostw świata w Rosji. Stawka nie może wynieść mniej niż 10 PLN.

Forbet przygotował łącznie dziesięć nagród pieniężnych o wartości 200 PLN każda. Organizator promocji nagrodzi osoby, którym uda się osiągnąć najwyższy trafiony kurs ogólny kuponu.

Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

promocje forbet mś 2018

Interesują cię także inne bonusy na mundial 2022? Sprawdź oferty specjalne MŚ 2018 przygotowane przez firmę bukmacherską Fortuna!

Ranking promocyjny jest cały czas dostępny na oficjalnej stronie Forbet.

Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Dodatkowe środki trafią do graczy maksymalnie 17 lipca.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button