Kod bonusowy eToto. Premia 100 PLN dla wszystkich!

Zakłady Bukmacherskie eToto mają dla swoich graczy specjalny kod bonusowy. Do zdobycia jest 100% premii od pierwszej wpłaty w sobotę lub niedzielę do 100 PLN. Co trzeba zrobić, by otrzymać dodatkowe środki?

Kod bonusowy eToto. Premia 100 PLN dla wszystkich!
Kod bonusowy eToto. Premia 100 PLN dla wszystkich!

eToto to według wielu sprawdzony bukmacher. Działa na polskim rynku od 2012 roku, ale dopiero od niedawna cieszy się dużą popularnością, co zawdzięcza przede wszystkim solidnemu bonusowi powitalnemu oraz współpracy ze znanymi twarzami ze świata sportu.

Aby otrzymać 100% premii do 100 PLN, wystarczy znać kod bonusowy i złożyć depozyt 14 bądź 15 lipca (do godziny 9.59!). Kod na bonus to w tym przypadku: ETOTODB100T.

Każdy gracz ma prawo do otrzymania jednego bonusu w ciągu dnia. Dodatkowe środki przelane zostaną na konto w sposób automatyczny. Trzeba obrócić je co najmniej 4 razy, by można było wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel. Czas na obrót to 60 dni!

Jeżeli zainteresował cię legalny bukmacher eToto, możesz w każdej chwili sprawdzić w internecie jego ofertę oraz obowiązujące promocje, łącznie z premią powitalną.

Oficjalna strona bukmachera eToto to www.eToto.pl.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z tą bądź inną promocją eToto, warto sprawdzić oficjalny regulamin bonusów, który zazwyczaj dostępny jest pod informacją dotyczącą premii.


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button