Kalendarz adwentowy LvBET 2018

Legalny bukmacher LvBET przygotował dla swoich graczy kalendarz adwentowy 2018! Sprawdźcie, co można w nim znaleźć na każdy dzień tegorocznego grudnia!

Kalendarz adwentowy LvBET 2018
Kalendarz adwentowy LvBET 2018

Oferta specjalna udostępniona została jeszcze przed rozpoczęciem ostatniego miesiąca w roku, jednak skorzystać z niej można dopiero od soboty, czyli 1 grudnia. Na dobry początek LvBET prawdopodobnie przygotuje ofertę na KSW 46, chociaż nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

Kalendarz adwentowy LvBET 2018 składa się z wirtualnych „okienek”, w których można znaleźć bonusy na każdy dzień.  Tym razem na graczy czekają codzienne doładowania wygranych w wysokości 7 bądź 14 procent! Niektóre z promocji dostępne będą tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej, natomiast inne dla korzystających z tradycyjnej wersji strony internetowej.

Aktualny kod bonusowy LvBET dla nowych graczy:
BETONLINE

Prawdopodobnie to dopiero początek ofert, jakie polscy bukmacherzy online przygotowali dla graczy na święta 2018. Będziemy informować was na bieżąco o wszystkich ciekawych promocjach, jakie będzie można znaleźć w portalach bukmacherskich dostępnych legalnie w naszym kraju!

Jeżeli chcesz wziąć udział w świątecznej akcji specjalnej LvBET, musisz posiadać darmowe konto u tego bukmachera. Jak je założyć? Wystarczy wypełnić formularz, który znaleźć można na oficjalnej stronie, czyli na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button