Jaś Kapela w MMA. Bukmacherzy nie dają mu szans!

Jaś Kapela wystąpi wkrótce w nowej roli – jako zawodnik MMA. Walka tej kontrowersyjnej i znanej postaci tuż-tuż. Bukmacherzy i ich kursy wskazują, że poeta swojego debiutu nie zaliczy do udanych.

Jaś Kapela w MMA. Bukmacherzy nie dają mu szans!
Jaś Kapela w MMA. Bukmacherzy nie dają mu szans!

Jaś Kapela MMA. Kiedy walka i kto jego rywalem?

Jaś Kapela to lewicowy działacz, który sam nazywa się głównie artystą i poetą. Początkowo w żartach, a potem już całkiem serio mówiło się o tym, że prędzej czy później dostanie on angaż w sportach walki i tak się rzeczywiście stało. Trzeba jednocześnie przyznać, że pomysłodawcy jego występu dobrali mu rywala znakomicie i to starcie z pewnością zobaczą chętnie nie tylko zapaleni miłośnicy MMA.

Kiedy walka Jasia Kapeli w MMA? To już potwierdzone, że odbędzie się dokładnie 19 lutego w Atlas Arenie. Będzie to podczas wydarzenia organizowanego przez samego Kasjusza Życińskiego ps. „Don Kasjo”. A to wszystko w ramach projektu o nazwie Prime Show MMA.

sts kod promocyjny 2022
sts kod promocyjny 2022

Z kim Kapela walczy w MMA – to kolejne często padające pytanie wśród zainteresowanych tematem. Tak jak już pisaliśmy, rywal wybrany został wręcz idealnie. Będzie nim nie kto inny jak Ziemowit Piast Kossakowski. Prawicowy dziennikarz mający w swoim CV pracę w Telewizji Polskiej jest jedną z tych postaci, które z pewnością nie darzą Kapeli szczególną sympatią.

Kapela – Kossakowski walka. Jakie typy na to starcie?

Typy bukmacherskie na pojedynek Kapeli z Kossakowskim to interesujący temat. Z jednej strony mamy do czynienia z dwiema postaciami, które na co dzień w ogóle nie kojarzą się ze sportami walki. Z drugiej – widać dysproporcję fizyczną między nimi, a także sporą różnicę wieku, dlatego też wskazanie faworyta nie wydaje się szczególnie ciężkie, a jeszcze można dzięk i temu nieźle zarobić.

Jaś Kapela przechwala się tym, że trenował nigdyś krav-magę i to dla wielu jest argument, który wskazuje na to, że to właśnie on może zwyciężyć podczas Prime Show MMA w Łodzi. Mimo wszystko, eksperci bukmacherscy bardziej skłaniają się ku Kossakowskiemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kossakowski jest młodszy od Kapeli, a poza tym wydaje się być bardziej przygotowany do starcia sportowego. Mało kto chyba wyobraża sobie to, by Kapela miał zdominować rywala i zwyciężyć, chociaż i zwolennicy takiego scenariusza na pewno się znajdą.

Jaś Kapela w MMA: kursy bukmacherów

Obstawianie Prime MMA możliwe jest tylko i wyłącznie na stronie internetowej legalnego bukmachera Fortuna – www.eFortuna.pl. To w tym miejscu można znaleźć kursy na wszystkie starcia, jakie odbędą się podczas łódzkiego eventu.

Przygotowane przez Fortunę kursy bukmacherskie wskazują na to, że wygrać powinien Kossakowski. Poniżej prezentujemy notowania zawodników:

  • wygra Jaś Kapela – 2.47
  • zwycięży Ziemowit Kossakowski – 1.48

Jeżeli ktoś postawi 100 złotych na wygraną Kapeli, będzie mógł wygrać nieco ponad 215 zł. W przypadku jego rywala potencjalna wygrana przy takiej samej stawce to 130 zł.

Typy na Prime MMA grać można na www.eFortuna.pl. Dla nowych graczy przygotowano aż trzy bonusy, w tym 20 PLN bez depozytu! Kod promocyjny na start to „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button