Jak prosto obstawić wydarzenia sportowe w internecie

Temat legalnych zakładów bukmacherskich wraca do nas co jakiś czas. Tym razem powrócił za sprawą nowelizacji ustawy, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku. Jedną z większych zmian, jest fakt, że aby móc oferować zakłady bukmacherskie graczom, którzy mieszkają i przebywają na terenie Polski, podmiot gospodarczy musi ubiegać się pierw o zgodę na takie działanie, zatem uzyskać licencję. Pozwolenie takie wydawane jest przez Ministra Finansów. Oddzielne licencje uzyskuje się na prowadzenie punktów stacjonarnych oraz na działalność w internecie.

jak obstawiać zakłady bukmacherskie
Obstawianie w internecie

Obstawianie w internecie

Jak natomiast wygląda to z perspektywy graczy, chcących obstawiać wydarzenia sportowe przez internet? Którzy bukmacherzy są legalni oraz gdzie możemy obstawiać zakłady bez ryzyka, że nasza ewentualna wygrana będzie stanowiła dla nas prawny problem? Przede wszystkim należy się tutaj odnieść do aktualnej listy  firm uprawnionych do organizacji zakładów wzajemnych (zakładów bukmacherskich) w internecie. Listę taką znajdziemy na stronie Ministerstwa Finansów.

Na czas pisania tego artykułu, uprawnienia do prowadzenia zakładów bukmacherskich w internecie posiadają: forBET zakłady bukmacherskie, Milenium, Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne, Totolotek, Fortuna Zakłady Bukmacherskie oraz LV BET. Jak przeczytamy na stronie Ministerstwa Finansów, tylko powyższych 7 podmiotów posiada obecnie „zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych przez sieć internet na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej”.

sts freebet 27 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów różnią się istotnie od tych zagranicznych, najbardziej popularnych, którzy to nie mają „polskiej licencji”? Zdecydowanie żadnych większych różnic się nie dostrzega w funkcjonowaniu czy obsłudze serwisu. Nie wnikam tutaj w temat kursów, jakie bukmacherzy oferują, bo to jest kwestia dość indywidualna.

Twój pierwszy zakład bukmacherski krok po kroku

  1. Wchodzimy na stronę internetowa jednego z legalnych bukmacherów.
  2. Dokonujemy rejestracji – założenia naszego konta.
  3. Otrzymujemy wówczas najczęściej powitalny bonus, bądź możliwość jego otrzymania, na przykład przy wpłacie określonej kwoty, otrzymamy gratis 20% więcej. (Kwestia oferty to indywidualne działania promocyjne każdego z bukmacherów).
  4. Dokonujemy wpłaty depozytu – kwoty, którą będziemy grać i obstawiać zakłady sportowe.
  5. Gdy już nasz depozyt zostanie zaksięgowany na platformie – możemy obstawiać i grać!

Jak zatem widać, obstawianie u legalnych bukmacherów jest równie proste jak u tych bardziej popularnych zagranicznych, a przy tym mamy świadomość, że działamy w pełni legalnie, i nie narażamy się na żadne nieprzyjemne konsekwencje.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button