Jak odnieść sukces będąc blogerem w Polsce?

Uwielbiasz śledzić najnowsze trendy w różnych kategoriach, zarówno w modzie, urodzie, grach czy sprawdzać, jak blogerzy radzą sobie z sukcesem? A może szukasz blogów dotyczących tematu Total Casino?

Zaokrągliliśmy listę najlepszych polskich blogerów, którzy cieszą się popularnością w mediach społecznościowych, dzięki czemu możesz uzyskać niesamowite inspiracje modowe i porady kosmetyczne za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Make Life Easier

Make Life Make Life Easier to jeden z najbardziej kontrowersyjnych blogów w Polsce. Nie ze względu na treść, ale dlatego, że jej autorka, Katarzyna Tusk, która założyła swój blog na początku 2011 r., Jest córką Donalda Tuska, byłego premiera Polski. W tym czasie polskie media widziały blog jako element strategii PR polityka przed wyborami parlamentarnymi we wrześniu 2011 roku.

Katarzyna Tusk stworzyła jeden z najpotężniejszych blogów modowych w Polsce. Jednym słowem można opisać styl Katarzyny: z klasą. Ta blogerka wierzy w siłę prostoty i użyteczności, ale to nie znaczy, że nosi worki ziemniaczane. Wręcz przeciwnie: styl Make Life Easy jest bardzo dziewczęcy, inspirowany paryżanami i ikonami urody, takimi jak Audrey Hepburn i Brigitte Bardot. Łatwiej jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych blogów w Polsce. 

Maffashion

Maffashion, kreacja Julii Kuczyńskiej, jest szczególnie polecana miłośnikom stylu ulicznego. Znana również jako Juliett K, baza fanów tej sensacji internetowej liczy prawie pół miliona obserwujących.

Maffashion ma trochę kiepską dziewczynę. Zmienia wygląd z luźnych spodni na obcisłe sukienki i szpilki. Współpracuje z wiodącymi markami mody i prowadzi własny sklep internetowy. Juliett pisze dłuższe posty po polsku, ale jej codzienny wygląd ma angielskie napisy. Możesz śledzić ją na lookbook.nu/juliettk, Instagram, YouTube i snapchat.

Blogerzy oraz influencerzy 30+

Ewa Chodakowska i Robert Lewandowski to najpopularniejsze polskie inspiracje na Instagramie. Profil Roberta śledzi ponad 12,4 miliona fanów, a Ewa ma 1,34 miliona obserwujących. Najpopularniejszym influencerem, który odwołuje się do nieco starszego pokolenia jest Mariusz Max Kolonko. Jest amerykańskim dziennikarzem, który współpracuje także z polską prasą, w tym z Super Express, Angorą i Focus. Niekryty Krytyk przemawia do publiczności w wieku 30+, krytykuje rzeczywistość i jest klasyfikowany jako wpływowy na styl życia. Był zaangażowany przez MusicforLife.pl i Mobile Vikings.

Chujowa Pani Domu to najpopularniejsza mama, która wykonuje polską parodię macierzyństwa. Walczy z perfekcjonizmem głównego nurtu, brała udział w kampanii pralek Haier i Viking Mobile. Prowadzi kampanie na Facebooku i na własnym blogu.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button