Jak dostać 530 PLN za darmo w Fortuna?

Mikołajki to doskonała okazja nie tylko do obdarowania prezentem najbliższej osoby. Legalny bukmacher Fortuna przygotował na ten dzień trzy specjalne bonusy powitalne na start. Dzięki nim dostaniesz za darmo aż 530 PLN i to tylko za przejście szybkiego i prostego procesu rejestracji konta! 

fortuna bonus
Bonus fortuna

Kliknij przycisk „Chcę bonus”, który znajduje się powyżej, a po założeniu konta w Fortuna dostaniesz dodatkowe pieniądze, które na pewno przydadzą ci się w obstawianiu. Łącznie możesz zgarnąć na dobry początek aż 530 złotych. A to szczegóły tej oferty:

  1. Oferta dostępna u legalnego bukmachera na stronie www.efortuna.pl
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Zyskaj 120 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, czyli specjalnych środków, których nie stracisz w przypadku porażki
  4. Odbierz zupełnie darmowe 10 PLN w formie punktów lojalnościowych w eFortuna. Można je wykorzystać lub wymienić później na świetne prezenty bukmacherskie!
  5. Powiększ swoją pierwszą wpłatę bukmacherską aż dwukrotnie dzięki 100% bonus powitalny! Wpłata może zostać powiększona maksymalnie o 400 PLN, co oznacza, że dokonując depozytu 400 złotych dostaniesz drugie tyle, czyli w sumie 800!

Sumując wszystkie bonusy i twój wkład własny możesz obstawiać już pierwszego dnia aż za ponad 900 PLN! To budżet, który spokojnie pozwoli ci na zyskanie naprawdę sporych sum pieniędzy!

Pamiętaj – oferta na Mikołajki dostępna jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie mają konta w Fortunie. Jeżeli jesteś klientem tego bukmachera sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button