High League – co obstawiać i jaki kod można zgarnąć?

Niecały miesiąc pozostał do długo wyczekiwanej gali High League 7. Kiedy dokładnie odbędzie się to wydarzenie? Jakie walki można już teraz obstawić? Które typy są bardzo popularne wśród wszystkich graczy zainteresowanych polską sceną freak fightową?

Kiedy odbędzie się High League 7? Jaki kod od bukmachera Fortuna

Dokładnie 17 czerwca 2023 roku (czyli w sobotę). Miejscem zmagań będzie słynna krakowska Tauron Arena. Kibice jak zwykle mogą oglądać ten event na kilka sposobów. Osoby z Krakowa i okolic najprawdopodobniej pokuszą się o wykupienie biletów. W końcu najbliższa gala high league kod fortuna zapowiada się znakomicie. Przy okazji można obstawiać rozmaite wydarzenia i notować świetne wyniki. Warto zaznaczyć, że wydarzenie High League 7 ma w swojej ofercie jedynie Fortuna. Jeśli zatem chcesz obstawiać te walki, to trzeba założyć tam konto. Na szczęście Fortuna jest legalna i hojna (wskazują na to bonusy na start), dlatego nie musisz się tutaj niczego obawiać. Ewentualnie możesz oglądać High League 7 prosto ze swojego domu/mieszkania. Aby to było możliwe, trzeba wcześniej kupić dostęp do transmisji PPV. Co jest tańsze? Ten drugi wariant. Wiele osób podkreśla jednak, że emocje na hali (szczególnie w rzędach znajdujących się relatywnie blisko oktagonu) są nie do opisania.

Kolejna wygrana „Mini Majka”? Obstawianie high League może się opłacać

Włodarze High League 7 ujawnili już kilka starć, które będą miały miejsce na terenie krakowskiej Tauron Areny. 17 czerwca 2023 roku zmierzy się m.in. Mateusz Krzyżanowski. Przeciwnikiem „Mini Majka” będzie Aiden „Likkleman” Henry. Wydaje się, że Polak powinien mieć tutaj więcej do powiedzenia. Jeśli interesuje Cię high league obstawianie tego wydarzenia, to aktualnie w Fortunie (stan na 23 maja 2023 roku) kurs na byłego członka Ekipy wynosi 1,45 (a na rywala 2,59). Co przemawia za Mateuszem Krzyżanowskim? „Mini Majk” postawił tak naprawdę wszystko na walki. 

W ostatnich miesiącach Mateusz Krzyżanowski w ogóle nie nagrywa filmików na platformie YouTube itp. Jego zasięgi bardzo mocno spadły… Trzeba zaznaczyć, że Mateusz Krzyżanowski zrezygnował co prawda z aktywnego życia w sieci, ale nie z treningów. Okazuje się, że „Mini Majk” regularnie uczestniczy w zajęciach i podnosi swoje kwalifikacje. Nie brakuje mu nie tylko zaparcia, ale także doświadczenia. Na pewno dla jego rywala występ przed publicznością z Polski mogą być mocno przytłaczający… Wydaje się, że Mateusz Krzyżanowski jest bardzo zdeterminowany i powinien zatem zapisać kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

Denis Labryga pokona Dawida Załęckiego?

Dokładnie wczoraj została ogłoszona hitowa walka pomiędzy tymi panami. Denis Labryga miał mierzyć się z Denisem Załęckim, ale „Bad Boy” jest kontuzjowany. W Krakowie zobaczymy za to jego ojca. Dawid Załęcki pomimo wieku nadal imponuje sylwetką, kondycją i siłą. Wydaje się jednak, że w starciu z takim „czołgiem”, jak Denis Labryga nie będzie miał większych szans. Aktualnie kurs na 1 wynosi 1,35 (a na „Crazy’ego” równo 3,00). Dawid Załęcki ostatnio zaprezentował się nieźle przeciwko Mateuszowi „Don Diego” Kubiszynowi, ale jednak przegrał. Podobnie powinno być w starciu przeciwko Denisowi Labrydze.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button