Fortuna dodaje 20 PLN do wygranych na Słowenia – Polska!

Bukmacher Fortuna przygotował ogromną dawkę bonusów i promocji na mecz Słowenia – Polska w eliminacjach Euro 2020. Co trzeba zrobić, by odebrać dodatkową kasę?

Fortuna dodaje 20 PLN do wygranych na Słowenia - Polska!
Fortuna dodaje 20 PLN do wygranych na Słowenia – Polska!

Fortuna bonus na mecz

W ramach oferty specjalnej o nazwie Reprezentacyjna Dokładka Fortuna każdy gracz może otrzymać 20 PLN premii od wygranego kuponu pre-match. Do promocji kwalifikują się zakłady AKO zagrane za co najmniej 20 PLN brutto, w których postawiony zostanie mecz Polaków ze Słowenią.

Dodatkowe środki w promocji przyznawane są jako punkty lojalnościowe FKP. Oznacza to, iż nie trzeba ich w ogóle obracać, a można od razu wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty bukmachera Fortuna.

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Nowi gracze cały czas mogą wykorzystać Fortuna kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. Przypominamy, iż na start do zdobycia jest nawet ponad 1000 złotych w formie różnego rodzaju premii!

Premie bonusowe na Słowenia – Polska

Ale to jeszcze nie wszystko, bo na mecz Słowenia – Polska w Fortunie przygotowano jeszcze kilka innych bonusów:

  • W godzinach 17:00 – 18:00 – wygrane powiększone o 14% w kuponach pre-match
  • Od 21:00 do 21:30 – 10% więcej niż zwykle na kuponach LIVE

W przypadku bonusu od wygranych można z niego skorzystać tylko jeden raz. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie – dotyczy to tylko i wyłącznie kuponów rozstrzygniętych do dnia 6 września do godziny 23.59.

Bukmacher Fortuna płaci aż 2.40 za każdą wydaną złotówkę na zwycięstwo Polski w meczu ze Słowenią. Czy Biało-Czerwonym uda się zainkasować kolejny komplet oczek w tych eliminacjach czy może zaliczą pierwszą wpadkę?

Mecz Polaków w walce o Euro 2020 można postawić na stronie eFortuna.pl – wymagane jest do tego darmowe konto, które można założyć bez weryfikacji!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button