Forbet Karczew. Punkty stacjonarne – oferta na dziś i godziny otwarcia

ForBET jest jednym z krócej działających, ale prężnie rozwijających się operatorów na polskiej scenie bukmacherskiej. Działa od 2016 roku, od początku w zgodzie z prawem – rok po uruchomieniu swojej strony internetowej pozyskał licencję na prowadzenie działalności internetowej, a kolejny rok później poszerzył ją o możliwość działania również w lokalach stacjonarnych. Dwa spośród nich znaleźć można w Karczewie – mieście położonym w województwie mazowieckim. Z jaką ofertą wychodzi do jego mieszkańców tenże bukmacher? Z jakich promocji mogą korzystać w obrębie jego punktów?

Forbet Karczew. Punkty stacjonarne - oferta na dziś i godziny otwarcia
Forbet Karczew. Punkty stacjonarne – oferta na dziś i godziny otwarcia

Przegląd oferty forBET w Karczewie

Osią centralną oferty forBET w Karczewie (nia inaczej jest w zasadzie też w innych punktach, na przykład, Forbet Leszno) jest piłka nożna, która jest uważana za nasz sport narodowy i z uwagi na to jest faworyzowana przez większość operatorów bukmacherskich. Oferta na nią w karczewskich punktach stacjonarnych jest bardzo szeroka i pokrywa wszystkie spotkania rangi reprezentacyjnej (w tym te odbywające się w ramach większych turniejów, ale też te towarzyskie), ale też wiele ligowych. W tych ostatnich królują te rozgrywane na polskim podwórku, w szczególności Ekstraklasa i 1 Liga, ale też te, które toczą się w największych światowych ligach – hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej czy niemieckiej.

Choć piłka nożna w ofercie forBET zdecydowanie króluje, nie jest ona jedyną dyscypliną (tych jest bowiem kilkadziesiąt). Wśród tych równie popularnych znajdują się również te bardziej niszowe, jak szachy, golf, rzutki czy krykiet, ale też inne cieszące się względnie dużą popularnością. Spośród nich wyróżnić możemy:

  • siatkówkę – uważaną za drugi sport narodowy w naszym kraju; można ją obstawiać na poziomie ligowym i reprezentacyjnym z mnóstwem opcji do wyboru, atrakcyjnymi kursami i niemal kompletnym pokryciem wszystkich najważniejszych spotkań (w szczególności polskiej PlusLigi);
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE
  • piłkę ręczną – ona również jest możliwa do obstawiania w modelu przedmeczowym i na żywo, na poziomie ligowym oraz reprezentacyjnym;
  • e-sport – ten staje się coraz popularniejszy i ma to swoje odzwierciedlenie w coraz bogatszej ofercie na niego, również w lokalach stacjonarnych.

Zdecydowaną większość spotkań w ofercie forBET w Karczewie możemy typować zarówno w modelu przedmeczowym, jak i na żywo. W tym drugim celu warto odwiedzić punkt na Grota Roweckiego, który jest czynny dłużej – pamiętajmy bowiem, że aby obstawiać na żywo w lokalu stacjonarnym musi on być czynny w czasie całego przebiegu danego spotkania sportowego. 

Bonusy i oferty specjalne forBET w Karczewie

Podstawowym bonusem skierowanym do klientów forBET z Karczewa jest tak zwany „Piątek na bogato” – w ramach tej promocji jesteśmy w stanie zwiększyć naszą wygraną z kuponów złożonych w każdy piątek, nawet o 14%. Aby kwalifikować się, należy zagrać za minimum 20 złotych kuponem z przynajmniej 3 zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs minimalny o wartości przynajmniej 1.30. Z promocji możemy korzystać każdego tygodnia dowolną ilość razy w obrębie dowolnej formy obstawiania – na żywo, przedmeczowej oraz wirtualnej.

ForBET Karczew – adresy i godziny otwarcia punktów stacjonarnych

Na terenie Karczewa w chwili obecnej swoją działalność prowadzą dwa punkty stacjonarne firmy forBET – oba wychodzą do swoich klientów z równie pełną ofertą i umożliwiają typowanie zarówno w modelu przedmeczowym, jak i obstawianie na żywo (także sportów wirtualnych). Poniżej przedstawiamy adresy obu, wraz z dokładnymi godzinami ich otwarcia.

  • Świderska 36, 05-480

Godziny otwarcia: 12.00 – 22.00 (codziennie).

  • Grota Roweckiego 2, 05-480

Godziny otwarcia: 12.00 – 24.00 (codziennie).


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button