Finał Top Model 8. Kto wygra? Zobacz kursy bukmacherskie na finalistów!

25 listopada odbędzie się finał ósmej edycji Top Model Polska. Kto sięgnie po nagrodę główną? Oto aktualne kursy bukmacherskie na czwórkę najlepszych modeli i modelek z tej edycji!

Finał Top Model 8. Kto wygra? Zobacz kursy bukmacherskie na finalistów!
Finał Top Model 8. Kto wygra? Zobacz kursy bukmacherskie na finalistów!

Top Model 8 zakłady bukmacherskie

TEgoroczny finał to wyjątkowa liczba finalistów. W przedostatnim odcinku Michał Piróg zdecydował się na przywrócenie do programu Stanisława Obolewicza i tym samym napisał nową kartę historii tego show.

Fani programu zastanawiają się, kto wygra Top Model 8. Odpowiedzią mogą być kursy bukmacherskie na każdy możliwy scenariusz. Na swojego faworyta można stawiać na stronie internetowej www.Betfan.pl.

TOP MODEL 8 – FINALIŚCI:

  • Olga Kleczkowska
  • Sandra Dorsz
  • Dawid Woskanian
  • Stanisław Obolewicz
legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na darmowy bonus cashback

Kto ma największe szanse na wygranie Top Model 8? W przypadku kursów łatwo sprawdzić przewidywania ekspertów oraz widzów – im wyższa liczba przy danym uczestniku, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że to dla niego ósma edycja zakończy się sukcesem.

Przypominamy, że triumfator Top Model 8 wygra 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją oraz sesję zdjęciową i „okładkę” magazynu Glamour.

Top Model 8 kursy bukmacherskie. Kto wygra?

  • Olga Kleczkowska – 2.20
  • Stanisław Obolewicz – 2.75
  • Dawid Woskanian – 6
  • Sandra Dorsz – 8

Jak widać, faworytów jest dwóch. Co ciekawe, najbardziej zacięta rywalizacja prawdopodobnie po raz kolejny będzie toczyła się pomiędzy dwiema płciami. Gdyby wygrał Obolewicz, byłaby to interesująca sprawa, bo przecież pierwotnie miał odpaść już w półfinale.

Gdzie obstawiać finał Top Model 8?

Każdy, kto chce postawić na to, kim będzie zwycięzca Top Model 8, może to zrobić na stronie www.Betfan.pl. Potrzebne jest do tego jedynie darmowe konto typerskie, które można założyć w kilka chwil. A jaki bonus na start? W tym przypadku jest to ponad 3000 PLN na obstawianie!

Aktualny Betfan kod promocyjny brzmi BETFAN i pozwala na zdobycie 100 PLN jako zakład bez ryzyka. Oznacza to, iż gracz może zagrać za stówę i w razie przegranej odzyskać pieniądze!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button