FIFA 21 recenzja

FIFA to klasyczna już gra o piłce nożnej, która jest obecna na rynku ponad 20 lat. W celu utrzymania atrakcyjności tej gry EA stara się za każdym razem dodać coś nowego do swojej piłkarskiej superprodukcji. Nowości możecie również znaleźć w darmowe bonusy w STS bez depozytu, gdzie czeka na was mnóstwo automatów do gier. 

Co czeka na was w nowej odsłonie gry FIFA? Po pierwsze, tryb kariery – w ramach tego trybu będziecie mogli skorzystać z mnóstwa możliwości:

  • W dowolnym momencie interaktywnej symulacji będziecie mogli interweniować i samemu rozgrywać najważniejsze elementy rozgrywki, takie jak na przykład rzut karny lub rzut wolny.
  • Będziecie mogli dowolnie kształtować każdego piłkarza. Skupienie na mocnych stronach każdego z zawodników pozwoli wam na zmaksymalizowanie waszych szans na zwycięstwo.
  • Dzięki skupieniu meczowemu będziecie w stanie określić, kiedy wasz zawodnik może dać z siebie wszystko.
  • Mając do dyspozycji terminarz, sami zadecydujecie, kiedy poszczególni zawodnicy mają odpoczywać, a kiedy przykładać się do treningów. Jest to niesamowicie ważna opcja, od której może zależeć wasze zwycięstwo lub przegrana.
  • Spotkacie się również z jeszcze bardziej zaawansowaną sztuczną inteligencją, która może być pomocna zarówno dla was, jak i dla przeciwnika.

Chcecie stworzyć drużynę, w której zagra Zidane, Maradona i Pele? To wszystko jest możliwe dzięki FIFA 21 Ultimate Team. W ramach waszego zespołu marzeń możecie dobrać do zwycięskiej drużyny piłkarzy aktywnych zawodowo oraz tych, którzy już od dawna są na zasłużonej emeryturze.

W nowej FIFie możecie grać na naprawdę wielu boiskach. Marzył wam się mecz na samym szczycie wieżowca lub brazylijskich przedmieściach? Wskoczcie w wir rozrywki w nietypowych miejscach. 

Dzięki opcji „Dwie wersje w jednym” nie musicie płacić dwa razy za możliwość gry zarówno na pececie, jak i ulubionej konsoli. EA cały czas stara się rozwijać swój kultowy produkt. Firma nie może oczywiście zmieniać zasad rozgrywki w celu urozmaicenia gry, ale na pewno może skupiać się na wielu elementach, które bezpośrednio wpływają na świat piłki nożnej.

  1. Co może na nas czekać w FIFA 21?

Żeby nadal gra była atrakcyjna, EA musi cały czas wprowadzać nowe rzeczy do tej gry z naprawdę długą historią. Czego więc gracze mogą się spodziewać w kolejnych częściach?

Na pewno coraz większą rolę będzie odgrywać sztuczna inteligencja i symulacje meczów w trybie kariery. Oglądanie swoich zawodników, na których mieliśmy wpływ podczas treningów, na pewno jest bardzo satysfakcjonującym elementem rozgrywki. Każde podanie i każdy strzał do bramki jest pośrednio wynikiem naszej pracy w trybie kariery, dlatego gracze tak często decydują się na rozgrywkę w tym trybie. Bez wątpienia EA zdecyduje się więc na rozwój tego trybu rozgrywki i poświęci mu dużo uwagi.

Gracze spodziewać się mogą również ulepszonego trybu rozgrywki wieloosobowej. To właśnie rywalizacja przyciąga coraz większą rzeszę graczy (przykładem tego może być, chociażby popularność gier typu Battle Royale). 

EA stara się cały czas odpowiadać na potrzeby graczy i stoi przed trudnym wyzwaniem. Wspomnieliśmy wcześniej, że EA nie może zdecydować się na zmianę zasad rozgrywki w celu jej urozmaicenia. Konieczne jest więc cały czas wprowadzanie nowych smaczków, żeby gracz nie był znudzony. Na pewno kolejna FIFA będzie równie dobra, jak ta, z którą spotkamy się w tym roku.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button