Czym zagraniczni bukmacherzy różnią się od naszych, Polskich bukmacherów?

Wiele osób narzeka na to, że w Polsce nie można obstawiać u wszystkich bukmacherów na świecie, nie mówiąc już o tym, że gracze muszą za każdym razem odprowadzać podatek od swojej wygranej. Jednakże jak wszystko – ma to swoje plusy oraz minusy. Dlatego też dziś przedstawimy wam, czym Polscy bukmacherzy różnią się od zagranicznych!

legalni bukmacherzy w polse
Czym zagraniczni bukmacherzy różnią się od naszych, Polskich bukmacherów?

Bukmacherzy z Polski starają się o swoich klientów

W jaki sposób bukmacherzy z naszego kraju starają się dbać o swoich klientów? To proste, przez proponowanie odpowiednich kursów. A czym są kursy? Otóż polega to mniej więcej na tym, że im niższy kurs na dany typ, tym większe prawdopodobieństwo, że wygramy ten zakład. Trzeba liczyć się jednak z tym, że te pewniejsze zakłady pozwalają zazwyczaj na zdobycie mniejszych wygranych, z racji tego, że im większe ryzyko, tym zysk będzie pokaźniejszy. W interesie legalnych bukmacherów online z Polski jest właśnie zaproponowanie jak najlepszych kursów dla swoich graczy, gdyż zagraniczni bukmacherzy tylko czekają na potknięcie tych z licencją.

Bonusy bukmacherskie dla Polaków są z reguły lepsze od zagranicznych

No dobrze, ale po tym jak wybraliśmy już naszego bukmachera pod względem kursu, powinniśmy się zastanowić, czy aby ten bukmacher oferuje również najlepszy bonus na start, a jest to dosyć ważne, kiedy zaczynamy obstawiać, ponieważ warto zacząć grać za pieniądze bukmachera, niż za swoje z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Naturalnie nic nas nie ogranicza przed założeniem kont u kilku bukmacherów – jest to nawet wskazane, z racji tego że różne firmy bukmacherskie oferują różne bonusy oraz kursy – które przecież mogą się zmieniać, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po wyborze odpowiedniej dla nas firmy, musimy zastanowić się czy będziemy korzystać także z usług tradycyjnego punktu bukmacherskiego. Jest to o tyle przyjemna alternatywa do witryn internetowych, że możemy tam znaleźć ludzi, którzy mają podobne zainteresowania co do nas – przez co będziemy mogli być może nawet nawiązać nowe przyjaźnie.

Legalnemu bukmacherowi fiskus patrzy na ręce

Mimo powszechnej opinii – legalni bukmacherzy nie oszukują swoich graczy. Tak naprawdę warto wybierać jedynie legalne firmy bukmacherskie, z tego powodu, że oprócz ciągłego wzroku fiskusa na karku, te firmy muszą posiadać odpowiednie dokumenty zaakceptowane przez nasze Ministerstwo Finansów do oferowania swoich usług w sektorze zakładów bukmacherskich. Dobra firma bukmacherska to również szeroka oferta zakładów sportowych, a co to dla nas oznacza?

Przede wszystkim to – że będziemy mogli wybierać pośród najbardziej popularnych dyscyplin sportowych – jak i tych niszowych. Dodatkową zaletą jest to, że przede wszystkim w ten sposób unikamy zagrożenia wyłudzenia naszych danych osobowych. Eliminujemy praktycznie do zera wszystkie zagrożenia związane z korzystaniem z fałszywych stron mających na celu wyłudzanie danych.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button