Czy w Polsce możemy znaleźć dobre strony oferujące gry losowe online?

Jak zapewne każdy Polak słyszał, z powodu afery, w którą zamotani byli politycy, jedyną opcją na grę online w naszym kraju, jaka nam pozostała, to witryna państwowa. Raczej większość graczy na pewno nie nazwałaby TC dobrą witryną, z racji tego, że raz, ma ono monopol państwa, a dwa, nie oferuje ona konkurencyjnych bonusów na start. Jednakże czy na pewno możemy jedynie grać na państwowej witrynie?

Na początek – jakie bonusy oferuje nam państwowa witryna?

Dobre witryny online z grami losowymi zawsze oferują dobre bonusy na rozpoczęcie zabawy. Z biegiem czasu zagraniczne witryny zaczęło oferować także bonusy lojalnościowe czy tzw. premie za aktywność. W przypadku państwowej witryny bonus powitalny to darmowe spiny oraz żetony na gry karciane i stołowe. Na wykorzystanie tych bonusów mamy jedynie tydzień, więc nie możemy się zbytnio rozmyślać. 

Najlepsze strony z grami losowymi w internecie często chwalą się dużą ofertą gier. Niestety, to nie jest prawda w przypadku oferty Totalizatora Sportowego, ponieważ w jego ofercie znalazły się automaty losujące oraz gry stołowe i karciane. Być może i nawet z takim mizernym wyborem na pewno znajdziemy coś dla siebie, jednakże o wiele lepsze i ciekawsze witryny możemy znaleźć w Internecie. Darmowe gry na automatach bez rejestracji w Total Casino – takie reklamy widuje się całkiem często, jednakże niektóre z nich (jak na przykład powyższa) nie są dla polaków. Musimy pamiętać, że jeśli mamy ochotę grać na prawdziwe środki, to w naszym kraju możemy to jedynie zrobić poprzez państwowy produkt.

Jeśli chcesz więcej opcji – szukaj za granicą.

Nie namawiamy tu oczywiście do korzystania z usług zagranicznych witryn, jeśli przebywamy na terytorium Polski. Taki proceder jest niestety nielegalny, na dodatek nasze państwo stara się blokować takie witryny, które próbują oferować swoje usługi w naszej sieci. Niestety, ale jeśli chcemy skorzystać z zagranicznej oferty online, to musimy się do wybranego kraju udać, jest to jedyne legalne rozwiązanie, jeśli nie mamy ochoty korzystać z naszego, państwowego serwisu online.

Czy mogę grać na państwowej stronie z grami bez weryfikacji tożsamości?

Nie, jeśli chcesz grać o prawdziwe pieniądze. Spójrzmy, chociażby na naszych bukmacherów – weryfikacja tożsamości przebiega już na samym początku, na poziomie formularza rejestracyjnego. Ma to wyeliminować z grona potencjalnych graczy przede wszystkim osoby nieletnie, a także ograniczyć możliwości tworzenia mutikont służącym wyłudzaniu i praniu brudnych pieniędzy w serwisach z grami losowymi. Takie procedury wymagają na operatorach hazardowych również przepisy prawne. 

Co ciekawe, jeśli już o bukmacherach mowa, to niedawno pojawiła się ciekawa alternatywa do państwowego produktu, która złamała monopol, jednocześnie nie narażając się na represje prawne. Ten produkt został nazwany ,,Betgames”. Co ciekawe, ta zabawa jest w pełni legalna, z racji tego, że gra w gry losowe na stronie betgames to nic innego jak obstawianie zakładów bukmacherskich, które jakby tak nie patrząc, są w pełni legalne w naszym kraju.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button