Cashback Etoto 25 PLN na rzuty rożne

Często zdarza ci się stawiać na rzuty rożne u bukmachera? W Etoto raz w tygodniu po przegranej możesz zgłosić się po specjalny cashback w wysokości 25 PLN!

Cashback Etoto 25 PLN na rzuty rożne
Cashback Etoto 25 PLN na rzuty rożne

Etoto freebet za darmo

Promocja bukmacherska Etoto dostępna jest tylko na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej. W każdym tygodniu, w której chce się wziąć w niej udział, należy dokonać zapisu do odebrania ewentualnego cashbacku.

Zwrot w opisywanej promocji to dokładnie 25 PLN. Gracz musi zagrać kupon za co najmniej 50 PLN, by zakwalifikował się do otrzymania dodatkowych środków w przypadku niepowodzenia.

Kupon musi być SOLO i zawierać tylko typ na sumę rzutów rożnych w wybranym przez gracza meczu. Jak czytamy w oficjalnym regulaminie, pod uwagę brane są następujące rodzaje zakładów:

– 1×2 suma rzutów rożnych / 1×2 1. połowa – rzuty rożne / 1×2 2. połowa – rzuty rożne,
– handicap azjatycki i suma rzutów rożnych (mecz / 1. połowa / 2. połowa),
– suma rzutów rożnych drużyny,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych 2-drogowo,
– suma rzutów rożnych – nieparzyste/parzyste,
– rzuty rożne – handicap 3-drogowo,
– rzuty rożne 3-drogowo,
– więcej/mniej suma rzutów rożnych / więcej/mniej 1. połowa – rzuty rożne / więcej/mniej 2. połowa – rzuty rożne.

Jak odebrać bonus Etoto?

Po rozliczeniu przegranego kuponu Etoto wyświetli graczowi komunikat o możliwości odebrania zwrotu. Wystarczy zatwierdzić powiadomienie, a pieniądze powinny pojawić się na koncie w ciągu 20 minut.

Freebet może być odebrany tylko raz w tygodniu. Nie ma od tego żadnych wyjątków. Z oferty, oczywiście, mogą także skorzystać osoby, które dopiero co założyły konto u bukmachera, ale pod warunkiem, że mają już za sobą obrót bonusu powitalnego.

Nie masz konta w Etoto? Ranking bukmacherów jasno pokazuje, że jest to marka, którą warto brać pod uwagę przy wyborze portalu do obstawiania meczów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button