Bonusy na mecz Polski z Senegalem na MŚ 2018!

Będziesz kibicował Polakom w meczu przeciwko Senegalowi? Już teraz zobacz, jakie bonusy przygotował legalny bukmacher Forbet. Gracze zarejestrowani na tej stronie mogą otrzymać premie za występ Sławka Peszki, przewrotkę Kamila Glika, a nawet remis 0:0!

Bonusy na mecz Polski z Senegalem na MŚ 2018!
Bonusy na mecz Polski z Senegalem na MŚ 2018!

Wtorkowy mecz Polska – Senegal to bez wątpienia typ dnia MŚ 2018. Według bukmacherów faworytami są nasi rodacy, ale trzeba pamiętać, że ekipa z Afryki wcale nie jest wygodnym przeciwnikiem. Aby dać graczom szansę na zdobycie premii bez niemal w przypadku każdego możliwego scenariusza, Forbet na stronie www.iForbet.pl przygotował akcję specjalną na pierwsze starcie Polski na mistrzostwach w Rosji.

Jaki kupon trzeba postawić:

  • Stawka 49 PLN
  • Co najmniej cztery zdarzenia
  • Kurs minimalny pojedynczego typu 1,20
  • Kurs minimalny całego kuponu 2,50
Strona główna oficjalnej strony Forbet
Strona główna oficjalnej strony Forbet

Każdy z graczy może skorzystać z tej promocji tylko jeden raz. Mecz Polska -Senegal online będzie można obejrzeć w internecie. A oto jakie bonusy można zgarnąć w Forbet:

„Będzie 0:0 – rekompensujemy brak emocji – oddajemy 49 PLN w bonusie; Robert Lewandowski strzeli gola – świętujemy razem z graczami – płacimy 20 PLN w bonusie za każdą bramkę Lewandowskiego; Wojciech Szczęsny/Łukasz Fabiański/Bartosz Białkowski obroni karnego – z radości zwariowaliśmy – płacimy 50 PLN w bonusie za obronionego karnego przez polskiego bramkarza; – Sławomir Peszko wejdzie na boisko – jesteśmy w szoku! – płacimy 5PLN bonusu za każdą minutę Peszki na boisku; Michał Pazdan dostanie czerwoną kartkę – na pocieszenie 50 PLN bonusu; Kamil Glik strzeli gola przewrotką – ŚWIAT OSZALAŁ – 100 PLN bonusu od forBET!”

Nie jesteście na bieżąco? Sprawdźcie grupy i na kogo stawiać na MŚ 2018!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button