Bonus powitalny Ewinner. Hat-trick z premiami – ponad 1000 zł do odebrania!

Bukmacher Ewinner przygotował dla graczy hat-trick, czyli bonusowy pakiet premiowy, w którym do odebrania jest ponad 1000 złotych. Co zrobić, by skorzystać z tej promocji?

Bonus powitalny Ewinner. Hat-trick z premiami - ponad 1000 zł do odebrania!
Bonus powitalny Ewinner. Hat-trick z premiami – ponad 1000 zł do odebrania!

Bonus w Ewinner. Premia dla nowych graczy – ile wynosi?

Ewinner pod koniec września 2019 roku zadebiutował na polskim rynku. To prawie rok od uzyskania licencji. Czy warto było czekać? Na to pytanie już muszą odpowiedzieć sobie sami typerzy – my jedynie możemy przedstawić im aktualną ofertę tego bukmachera!

Bukmacher Ewinner ma dla nowo zarejestrowanych nawet 1000 złotych do odebrania. Hat-trick z premiami to prezenty, dzięki którym można zainkasować kasę na początek obstawiania meczów online!

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

Jaki bonus za rejestrację na Ewinner.pl?

Nie jest w tym przypadku potrzebny żaden kod promocyjny. Wszystko sprowadza się przede wszystkim do dokonania rejestracji konta – cały proces trwa tylko kilka chwil, a gracz podaje w nim głównie podstawowe dane na swój temat.

Co do zdobycia jest w ramach promocji Ewinner bonus powitalny? Na start czeka na nowo zarejestrowanych Zakład Bez Ryzyka, ale przy dwóch kolejnych wpłatach do odebrania jest jeszcze nawet 1000 złotych. Jeżeli policzymy wszystko, Ewinner nowym graczom daje nawet 1150 PLN!

Bonus powitalny Ewinner
⬇️⬇️⬇️

  • I wpłata daje 150 zł jako Zakład Bez Ryzyka
  • 100% do 500 złotych przy wpłacie numer II
  • 100% do 500 złotych przy wpłacie numer III

Warto podkreślić, że bukmacher w tym przypadku nie nagradza bardziej tylko pierwszych depozytów. Rzadko się to zdarza, a więc dzięki temu każdy może być wynagrodzony w ten sam sposób – bez względu na to czy chce od razu zakończyć przygodę z tym bukiem, czy planuje zostać u niego na dłużej!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button