Bonus na GP Australii 2019. Ekstra kasa do 150 PLN w Forbet!

Nie możesz się doczekać nowego sezonu Formuły 1? Już w niedzielę, to jest 17 marca, czeka nas GP Australii w Melbourne. W zależności od tego, jak podczas wyścigu pójdzie Robertowi Kubicy, otrzymasz bonus od Forbet i to nawet do 150 PLN!

Bonus na GP Australii 2019. Ekstra kasa do 150 PLN w Forbet!
Bonus na GP Australii 2019. Ekstra kasa do 150 PLN w Forbet!

GP Australii bonus

Oferta specjalna jest dostępna tylko do rozpoczęcia wyścigu GP Australii, czyli do 17.03.2019 roku do godziny 6.10. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz być osobą zarejestrowaną w Forbet.

Konto u legalnego bukmachera Forbet zakłada się w kilka chwil. Wpisując specjalny kod promocyjny Forbet „BETONLINE” otrzymuje się dodatkowy freebet 50 PLN poza standardowym prezentem na start w wysokości 1200 PLN!

forbet bonus kod promocyjny
forbet bonus kod promocyjny

Do promocji na pierwszy wyścig F1 2019 kwalifikują się tylko kupony, które składają się z minimum trzech zdań, w tym jednego związanego z rywalizacją kierowców bolidów w Australii. Stawka musi wynosić dokładnie 49 PLN, gdyż w przeciwnym wypadku dany zakład nie będzie brany pod uwagę.

Formuła 1 bonusy bukmacherskie

Tylko od Kubicy zależy to, jaką premię zgarniesz. Jak nietrudno się domyślić, najbardziej opłacalny jest sukces Polaka, chociaż nie ma co ukrywać, iż w tym roku będzie o niego wyjątkowo ciężko.

Już teraz zobacz, co możesz otrzymać w Forbet:

  • R. Kubica dojedzie do mety – 20 PLN bonusu.
  • R. Kubica osiągnie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu od G. Russell (R.Kubica musi dojechać do mety) – 10 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 10-15 – 40 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 5-9 – 80 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 1-4 – 150 PLN bonusu.

Pamiętaj, że w ramach tej promocji możesz otrzymać maksymalnie jeden bonus. W przypadku gdy Kubica zająłby miejsce drugie, na twoim koncie pojawiłby się prezent w wysokości 150 PLN, a nie suma kwot 150, 20 oraz 10 PLN.

Interesują cię zakłady bukmacherskie F1? Odwiedzaj naszą stronę, by nie przegapić żadnej istotnej promocji!

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button