Bonus bukmacherski na KSW 42. 100 PLN dla każdego gracza!

Już wiesz, na kogo stawiać na KSW 42? Jeżeli masz konto w Zakładach Bukmacherskich LvBET możesz otrzymać darmowy bonus do 100 PLN w przypadku zwycięstwa Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego w najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki!

Bonus bukmacherski na KSW 42. 100 PLN dla każdego gracza!

Tylko i wyłącznie osoby, które są zarejestrowane na www.LvBET.pl mogą skorzystać z tej oferty. W okresie trwania promocji można otrzymać maksymalnie jeden bonus w wysokości 100 PLN. Od czego zależy wartość doładowania konta bukmacherskiego w LvBET? Każdy uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie jedną premię do 100 PLN. Oferta jest ważna tylko do rozpoczęcia KSW 42, czyli do 5 marca do godziny 23.59!

Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do udziału w promocji to 1.50, a stawka – 20 PLN. W kuponie musi być zawarty przynajmniej jeden zakład na walkę Łukasza Jurkowskiego z Martinem Zawadą. Jeżeli „Juras” zwycięży, każdy otrzyma do 100 PLN doładowania konta bukmacherskiego!

Zobacz aktualną ofertę na MMA i KSW u legalnego bukmachera na www.LvBET.pl!

Obstawianie na żywo także jest brane pod uwagę!

Faworyci KSW 42 (LvBET.pl)
Faworyci KSW 42 (LvBET.pl)

Bonus na obstawianie KSW zostanie przyznany na konto w dniu 05.03.2018 do godziny 17:00 CET. Bonus będzie ważny 30 dni i podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

W przypadku przegranej „Jurasa” w pojedynku z Zawadą, promocja zostaje dezaktywowana, a jej uczestnicy nie będą mogli otrzymać żadnego bonusu. Warto jeszcze raz podkreślić, że w promocji bierze się pod uwagę tylko zakłady na ZWYCIĘSTWO Jurkowskiego na KSW 42! Wszystkie inne typy nie podlegają uczestnictwu w ofercie specjalnej bukmachera LvBET.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button